2726

سلام عزیزان من‌امروز به قدری خوشحالم که حد نداره آخه میدونین بعد از ۵سال بدون دارو پریود شدم🥺واقعا واسم حسرت شده‌بود اینکه بدنم بتونه روند طبیعیشو طی کنه.من از نوجوونی فهمیدم درگیر این مشکل شدم جدیش نگرفتم اصلا تا یک سال اخیر که علایمم خیلی جدی شده بود.حتی با خوردن قرص های هورمونی هم ریزش موی شدید داشتم هم جوش صورت هم بدخلقی هم پریود غیر عادی در حد لکه فقط...چند وقته که داروهامو کنار گذاشتم اولش همه چیز واقعا وحشت ناک بود.تمام علایمم به شدید ترین حالت ممکن رسیده بودن.بچه ها خواستم بهتون بگم درمان پلی کیستیک فقط و فقط پیاده روی و رژیم غذایی درسته.روزانه حداقل ۲۰دقیقه پیاده روی تند داشته باشین و به‌مرور تایمش رو بیشتر کنین.من‌الان رسوندم‌به‌روزی یک‌ ساعت... قند وشکر و کامل حذف کنین.قند های طبیعی هم کم ترمصرف کنین حتما حتما‌صبحانه بخوربن.و تا جایی که میتونین مصرف پرتوئین رو‌بالا ببرین...من فکر میکردم چون‌لاغرم ورزش به کارم نمیاد‌.اما انگار‌واقعا تاثیر داشته.اگه شماهم مثل من هستین زودتر مبارزه با پلی کیستیک‌رو شروع کنین😗😗

موهاتون کجاهاش بیشتر میریخت؟ درست شد؟ مجدد در اومد؟

جلوی موهام...ریزش دارم  باز اما شدید نیست.من‌اینطور شنیدم که‌موهایی ک بخاطر آندوژن بالا بریزن خود به خود درنمیان باید مزوتراپی کرد تا تحریک بشن برای رشد مجدد.نمیدونمم‌واقعا چقد درسته.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از اونجایی که این بیماری ها به خاطر شدت سردیه

پیاده روی یک گرما دهنده قوی به بدنه و در کنار تغذیه مناسب باعث درمان بیماری میشه

بله به همین سادگی

سال هاست که در زمینه طب سنتی مطالعه و تحقیق می کنم اگر سوالی در این زمینه داشتید در حد توان در خدمتم😊 طبیب نیستم اما بشدت علاقه مند
2728
جلوی موهام...ریزش دارم  باز اما شدید نیست.من‌اینطور شنیدم که‌موهایی ک بخاطر آندوژن بالا بریزن خ ...

منم درمورد ریزش مو آندروژنیک شنیدم که میگن در نمیاد و جلوی موهام حدود ۴۰ درصدش مونده

سلام عزیزم منم بدون دارو اصلا پریودنمیشم 

واقعا بدون دارو پریود میشی؟

یعنی منم بدون دارو پریودمیشم یه روز😭

چه مدت طول کشید تا پریودشدین

به زودی منم مامان میشم😍
سلام عزیزم منم بدون دارو اصلا پریودنمیشم  واقعا بدون دارو پریود میشی؟ یعنی منم بدون دارو پریو ...

سلام.اره اگه تلاش کنی براش حتما میشی.از‌زمان قطع دارو تا دیروز ک‌پریود شدم حدود ۴ماه میگذره‌‌.ینی‌من‌این‌۴ماهو پریود نشدم فقط یک‌بار لکه دیدم اونم یک روز...در کل نزدیک به‌ یک ساله هر روز پیاده روی میرم..اگه‌اضافه‌وزن داری باید ۵درصد وزن بدنتو کم‌کنی تا پریودت برگرده.اگرم‌مثل‌من لاغری که خب کارت‌آسونه تره‌‌

سلام.اره اگه تلاش کنی براش حتما میشی.از‌زمان قطع دارو تا دیروز ک‌پریود شدم حدود ۴ماه میگذره‌‌.ینی‌من ...

سلام خوبي عزيزم 

ي سوال ازت داشتم منم تنبلي دارم و همچنين كم كاري تيروييد،اما پريودام سرموقعس ريزش مو ندارم موهاي زايد هم تو بدنم ك از تنبلي هس ندارم ،بنظرت تنبلي من بااين شرايط درصدش چقده ؟باعث ميشه سخت بچه دار شم يا نه؟

سلام خوبي عزيزم  ي سوال ازت داشتم منم تنبلي دارم و همچنين كم كاري تيروييد،اما پريودام سرموقعس ...

سلام‌گلم...اینطوری که نمیتونی تشخیص بدی وقتی هیچ علامتی نداری از کجا میدونی تنبلی‌داری؟سونو دادی ؟شاید مشکلاتت‌از تیرویید باشه فقط؟من‌خودم تنبلیم خیلی شدیده به حدی ک‌دکترا گفتن نمیتونم طبیعی باردار بشم اما میدونم هیج غیر ممکنی وجود نداره چون در کمال ناباوری من تونستم پریودمم‌ برگردونم.حالا شما ک علایمی نداری به اون‌صورت. نگران چی‌هستی اخه😉اگه میخوای مطمئن بشی  برو تست‌آنتی مولرین‌هورمون بده رنج‌نرمالش بین‌۳تا‌۵هست...هرچقد بالا‌تر بره از این‌عدد  میزان‌تنبلی رو‌نشون‌میده.

سلام‌گلم...اینطوری که نمیتونی تشخیص بدی وقتی هیچ علامتی نداری از کجا میدونی تنبلی‌داری؟سونو دادی ؟شا ...

عزيزم من چن ساله دارم از مجرديم داشتم سونو همه چي هم دادم و همچنانم تحت درمان ،سونو واژينال حتي دادم خلاصه كه دارم ولي علايم ندارم ،

اين تستي كه ميگي نميدونم دادم يا نه چون ازين اسما انقد زياده ادم سردرنميارع 

2706