2726

خونه زندکی و کار و .... همه چیزمون را گذاشتیم و اومدیم که پیششون باشه همسرم نه تنها خوشحال نیستند با ما بلکه تق به توق میخوره قهر میکنن الان چندماهه خونه ما نیومدن

باید به این چیزا توجه نکرد چون فکر آدم فقط خراب میشه

خودتون رو دوست بدارید

ارزش خودتون رو کم نکنید

زندگی با ارزش تر از این حرفاست

قهر کردند به درک

بیخیال

با هر کی عین خودش رفتار کنید💯👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نگران قهر و آشتی خانواده همسر نباش عزیزم..به مرور زمان درست میشه

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
متاسفانه قدر نشناسن

امروز غذا درست کردم به همسرم گفتم براشون ببره مادرش جواب داد گفت ما داریم میریم بیرون (تفریح) بلا نسبت اینکه بخوان پیشنهاد بدن با هم بریم 

من از طرف کارم برای مشهد ثبت نام کردم اسم اونها رو هم نوشتیم پدرش گفتن نه ما نمیایم خونه بمونیم استراحت کنیم بهتره الان فهمیدم خودشون جدا میخوان برن خیلی بهم برخورد

من از طرف کارم برای مشهد ثبت نام کردم اسم اونها رو هم نوشتیم پدرش گفتن نه ما نمیایم خونه بمونیم استر ...

شاید میخوان دوتایی باهم باشن 

شما هم راحت ترین این طور که 

برگردین سر خونه زندگیتون شهر خودتون 

جوون هستن ؟

دنیا فقط صد سال اولش سخته .. مرگ جزئی از زندگی است و تولدی دوباره در دنیای دیگری  که اون دنیا بستگی به اعمالت داره که اگه در این دنیا خوب بودی و ظلم نکردی اون دنیا رو خوب ساختی و بالعکس اگر بد بودی و ظلم کردی که تا ابد روحت در عذابه 

خدایا چنین عروسی رو نصیب کیا میکنی😐

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
خدایا چنین عروسی رو نصیب کیا میکنی😐

اره والا

دنیا فقط صد سال اولش سخته .. مرگ جزئی از زندگی است و تولدی دوباره در دنیای دیگری  که اون دنیا بستگی به اعمالت داره که اگه در این دنیا خوب بودی و ظلم نکردی اون دنیا رو خوب ساختی و بالعکس اگر بد بودی و ظلم کردی که تا ابد روحت در عذابه 
2706