2703
2553
عنوان

خانوما وآقایون شاغل در بیمارستان بصورت شرکتی میشه بیایین.

| مشاهده متن کامل بحث + 825 بازدید | 48 پست
خوشبحالتون  ازمون دادین؟ کاش خدا برای منم بخواد  انشالله موفق باشین

آزمون ندادم اگه ناراحت نمیشید اگه خدا بخاد با بند پ میخام برم�🙈 البته قبلا آزمون داده بودم ولی طرف بند پ قوی داشت تو مصاحبه رد شدم وکلی افسردگی گرفتم الان این بند پ با بدبختی پیدا کردم ویکساله دنبال کارمم.امیدورام شماهم مدفق باشید

لطفا برام دعا کنید 
 آزمون ندادم اگه ناراحت نمیشید اگه خدا بخاد با بند پ میخام برم�🙈 البته قبلا آزمون داده بودم ول ...

ن بابا چرا ناراحت بشم عزیزم 

بازم خدا اون فرد رو واسطه کرده اگر خدا نمیخواس اون فرد هم نمیتونس کاری کنه برات 

برای چ شغلی؟

چ شغلهایی رو میگیرن شرکتی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ن بابا چرا ناراحت بشم عزیزم  بازم خدا اون فرد رو واسطه کرده اگر خدا نمیخواس اون فرد هم نمیتونس ...

گفت مجوز بیاد هر قسمتی شد میزارم خودم حسابدارم ولی گفتم پذیرش هم باشه کلامو میندازم بالا میرم فقط جذب بشم کارش مهم نیس.خیلی سختی کشیدم تاپیکامو ببینی فقط دنبال حس ششمی میگردم که حذب میشم یا نه😫😫

لطفا برام دعا کنید 
2720
برا شما از چ ماهی تمدید میشه؟اگه فضولی نباشه حقوق ومزایاتونو میگید؟

عزیزم شوهرم هست هر سال برج 10 یا 11 .مزایا که نداره . ولی خب امیدواریم که در اینده رسمی بشه.حقوقشم نمیدونم

شما هنوز نورالدین قاتل رو نشناختین باباگیان😎
عزیزم شوهرم هست هر سال برج 10 یا 11 .مزایا که نداره . ولی خب امیدواریم که در اینده رسمی بشه.حقوقشم ن ...

آها موفق باشن بازم خداروشکر کنید که جذب شدن ومطمئن باشید اینده دارن.

لطفا برام دعا کنید 
2714
گفت مجوز بیاد هر قسمتی شد میزارم خودم حسابدارم ولی گفتم پذیرش هم باشه کلامو میندازم بالا میرم فقط جذ ...

اللللهی عزیزم انشالله خدا میخواد برات

برا منم دعاکن 

من برا خدمات ی بیمارستان خصوصی شرکت کردم قبول شدم اما هنو نگفتن برم سرکار 

برا منم سخت میگذره 

دعا کن استخدامی اموزش پرورش قبول بشم 

اللللهی عزیزم انشالله خدا میخواد برات برا منم دعاکن  من برا خدمات ی بیمارستان خصوصی شرکت کردم ...

ان شالله خدا بهترین ها رو سرراهت قراربده با تموم استخونام درکت میکنم چی میگی وچی میکشی🙏🏻❤

لطفا برام دعا کنید 
چ خووب ممنون عزیزم خوشحالم کردید.میشه از همسرتون بپرسید مصاحبه وگزینش هم داره؟؟

نه نداره اگه معرفت معتبر باشه قبولی نگران نباش . انشالله که میری سرکار عزیزم

شما هنوز نورالدین قاتل رو نشناختین باباگیان😎
2706