2726

میشه از شرایط کاریتون وحقوق مزایاتون بگید واینکه قرارداد بصورت شرکتی از چ ماهی تمدید میشه؟؟؟

لطفا برام دعا کنید 
قرار داد سالانه. تمدید میکنن .حقوق نسبت به رسمی ها و پیمانی ها ناچیز . 

برا شما از چ ماهی تمدید میشه؟اگه فضولی نباشه حقوق ومزایاتونو میگید؟

لطفا برام دعا کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حقوقشون ی تومن کمتر از بچهای تبصره هستش معمولا 

بستگی ب بیمارستان و مدیر و شرکت داره ممکنه برا نیروهای شرکتی سرویس نزارن یا غذا ندن 

هر سال فک میکنم خودشون قرارداد میبندن 

2728
حقوقشون ی تومن کمتر از بچهای تبصره هستش معمولا  بستگی ب بیمارستان و مدیر و شرکت داره ممکنه برا ...

بنظرم از بیکاری خیلی بهتره وحقوقش لاقل مثل قانون کاره درسته؟

لطفا برام دعا کنید 
قرار داد سالانه. تمدید میکنن .حقوق نسبت به رسمی ها و پیمانی ها ناچیز . 

واینکه مدیر بیمارستان میتونن با مجوز هر نیرویی خواستن استخدام کنن

لطفا برام دعا کنید 
حقوقشون ی تومن کمتر از بچهای تبصره هستش معمولا  بستگی ب بیمارستان و مدیر و شرکت داره ممکنه برا ...

و اینکه مدیر بیمارستان میتونن با مجوز هر نیرویی خواستن استخدام کنن

لطفا برام دعا کنید 
بنظرم از بیکاری خیلی بهتره وحقوقش لاقل مثل قانون کاره درسته؟

بله بدون شک از بیکاری بهتره و اینکه اینده داره بالاخره ی روزی نیروهای شرکتی میشن تبصره 

نیرو تبصره میشه قراردادی و...

و اینک تبصره ۳ بشن درج مدرک میشه براشون شغلاشون عوض میشه حقوقاشون بیشتر 

بله بدون شک از بیکاری بهتره و اینکه اینده داره بالاخره ی روزی نیروهای شرکتی میشن تبصره  نیرو ت ...

ممنونم که جوابمو میدین❤اگه جسارت نباشه میتونید حقوقتونو بگید وبگید که بیمارستان شما سالانه که قرارداد تمدید میکنن چ ماهی انجام میدن؟

لطفا برام دعا کنید 
هر بیمارستانی نمیتونه  فقط بیمارستانهای دولتی  (هیئت امنایی ) شما کدوم شهری؟

من گرگانم.و بیمارستان دولتی که میخام برم سرکار تز تیرماه به بعد قرارداد شرکتی تمدید میکنه وخدا بخاد اونموقع منو جذب میکنن

لطفا برام دعا کنید 
ممنونم که جوابمو میدین❤اگه جسارت نباشه میتونید حقوقتونو بگید وبگید که بیمارستان شما سالانه که قراردا ...

من شاغل نیستم 

خواهرم نیرو شرکتی هستش 

خودم خیلی پیگیری کردم اما نتونستم 

حقوق خواهرم خداوکیلی نمیدونم ۳خورده ۴ فک میکنم باشه میدونم ۴ تومن رسیده 

من گرگانم.و بیمارستان دولتی که میخام برم سرکار تز تیرماه به بعد قرارداد شرکتی تمدید میکنه وخدا بخاد ...

خوشبحالتون 

ازمون دادین؟

کاش خدا برای منم بخواد 

انشالله موفق باشین 

من شاغل نیستم  خواهرم نیرو شرکتی هستش  خودم خیلی پیگیری کردم اما نتونستم  حقوق خوا ...

هم شما هم خواهرتون موفق باشید‌.تو بحث جذب فقط بصورت شرکتی میتونن بدون آزمون جذب بشن.ممنون که جوابمو دادید

لطفا برام دعا کنید 
2706