1874
2079

میشه از شرایط کاریتون وحقوق مزایاتون بگید واینکه قرارداد بصورت شرکتی از چ ماهی تمدید میشه؟؟؟

برام دعا کنید زودتردعوت بکاربشم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

قرار داد سالانه. تمدید میکنن .حقوق نسبت به رسمی ها و پیمانی ها ناچیز . 

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم ..برام دعا کنید خبر خوبی که منتظرشم بهم برسه💓💓من به دعای نی نی سایتیا ایمان دارم

برا شما از چ ماهی تمدید میشه؟اگه فضولی نباشه حقوق ومزایاتونو میگید؟

حقوقشون ی تومن کمتر از بچهای تبصره هستش معمولا 

بستگی ب بیمارستان و مدیر و شرکت داره ممکنه برا نیروهای شرکتی سرویس نزارن یا غذا ندن 

هر سال فک میکنم خودشون قرارداد میبندن 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

حقوقشون ی تومن کمتر از بچهای تبصره هستش معمولا  بستگی ب بیمارستان و مدیر و شرکت داره ممکنه برا ...

بنظرم از بیکاری خیلی بهتره وحقوقش لاقل مثل قانون کاره درسته؟

2077

واینکه مدیر بیمارستان میتونن با مجوز هر نیرویی خواستن استخدام کنن

حقوقشون ی تومن کمتر از بچهای تبصره هستش معمولا  بستگی ب بیمارستان و مدیر و شرکت داره ممکنه برا ...

و اینکه مدیر بیمارستان میتونن با مجوز هر نیرویی خواستن استخدام کنن

بنظرم از بیکاری خیلی بهتره وحقوقش لاقل مثل قانون کاره درسته؟

بله بدون شک از بیکاری بهتره و اینکه اینده داره بالاخره ی روزی نیروهای شرکتی میشن تبصره 

نیرو تبصره میشه قراردادی و...

و اینک تبصره ۳ بشن درج مدرک میشه براشون شغلاشون عوض میشه حقوقاشون بیشتر 

بله بدون شک از بیکاری بهتره و اینکه اینده داره بالاخره ی روزی نیروهای شرکتی میشن تبصره  نیرو ت ...

ممنونم که جوابمو میدین❤اگه جسارت نباشه میتونید حقوقتونو بگید وبگید که بیمارستان شما سالانه که قرارداد تمدید میکنن چ ماهی انجام میدن؟

2050
هر بیمارستانی نمیتونه  فقط بیمارستانهای دولتی  (هیئت امنایی ) شما کدوم شهری؟

من گرگانم.و بیمارستان دولتی که میخام برم سرکار تز تیرماه به بعد قرارداد شرکتی تمدید میکنه وخدا بخاد اونموقع منو جذب میکنن

ممنونم که جوابمو میدین❤اگه جسارت نباشه میتونید حقوقتونو بگید وبگید که بیمارستان شما سالانه که قراردا ...

من شاغل نیستم 

خواهرم نیرو شرکتی هستش 

خودم خیلی پیگیری کردم اما نتونستم 

حقوق خواهرم خداوکیلی نمیدونم ۳خورده ۴ فک میکنم باشه میدونم ۴ تومن رسیده 

من گرگانم.و بیمارستان دولتی که میخام برم سرکار تز تیرماه به بعد قرارداد شرکتی تمدید میکنه وخدا بخاد ...

خوشبحالتون 

ازمون دادین؟

کاش خدا برای منم بخواد 

انشالله موفق باشین 

من شاغل نیستم  خواهرم نیرو شرکتی هستش  خودم خیلی پیگیری کردم اما نتونستم  حقوق خوا ...

هم شما هم خواهرتون موفق باشید‌.تو بحث جذب فقط بصورت شرکتی میتونن بدون آزمون جذب بشن.ممنون که جوابمو دادید

2104
خوشبحالتون  ازمون دادین؟ کاش خدا برای منم بخواد  انشالله موفق باشین

آزمون ندادم اگه ناراحت نمیشید اگه خدا بخاد با بند پ میخام برم�🙈 البته قبلا آزمون داده بودم ولی طرف بند پ قوی داشت تو مصاحبه رد شدم وکلی افسردگی گرفتم الان این بند پ با بدبختی پیدا کردم ویکساله دنبال کارمم.امیدورام شماهم مدفق باشید

آزمون ندادم اگه ناراحت نمیشید اگه خدا بخاد با بند پ میخام برم�🙈 البته قبلا آزمون داده بودم ول ...

ن بابا چرا ناراحت بشم عزیزم 

بازم خدا اون فرد رو واسطه کرده اگر خدا نمیخواس اون فرد هم نمیتونس کاری کنه برات 

برای چ شغلی؟

چ شغلهایی رو میگیرن شرکتی؟

ن بابا چرا ناراحت بشم عزیزم  بازم خدا اون فرد رو واسطه کرده اگر خدا نمیخواس اون فرد هم نمیتونس ...

گفت مجوز بیاد هر قسمتی شد میزارم خودم حسابدارم ولی گفتم پذیرش هم باشه کلامو میندازم بالا میرم فقط جذب بشم کارش مهم نیس.خیلی سختی کشیدم تاپیکامو ببینی فقط دنبال حس ششمی میگردم که حذب میشم یا نه😫😫

1718