2733
2734
عنوان

میکرو تسه

5458 بازدید | 55 پست

کسی هست همسرش آزواسپرم باشه و با بیوپسی اسپرم پیدا کردن و باردار شده؟؟

لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره بگه

الهی فردا از خواب بیدار بشی ببینی اون حاجتی که همیشه میخواستی رو خدا بهت داده و حاجتت برآورده شده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم ما هم با بیوپسی اسپرم گرفتیم یازدهم انتقالم بود و خداروشکر مثبت شد اونم دوقلو

انشالله به سلامتی گلم برات دعا میکنن دوقلوهاتو سالم بغل بگیری 🙏🙏

الهی فردا از خواب بیدار بشی ببینی اون حاجتی که همیشه میخواستی رو خدا بهت داده و حاجتت برآورده شده.
2728
این هایی که گفتی رو معنی کن😐

آزواسپرمی یعنی اسپرم نداره صفره تعداد اسپرم تو مایع منی صفره الان از بیضه نمونه برداری میکنن اگه باشه با ای وی اف شانس مادر شدنو دارم

امروز تو بیمارستان یه خانم میگفت با همین روش حامله شده و 6 ماهش بود

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
ازو اسپرم یعنی کسی که تو نمونه هیچ اسپرمی نداره  میکرو تسه هم یعنی برداشتن بافت کوچکی از بیضه ...

تهران هستین ؟

کدوم مرکز میرین؟

2738
امروز تو بیمارستان یه خانم میگفت با همین روش حامله شده و 6 ماهش بود

عزیزم مرسی خیلی امیدوار میشم با این پیام ها ممنونم ازتون

بله تهرانم بیمارستان نیکان میرم

ما مرکز مام میریم پیش دکتر اطرج

عزیزم مرسی خیلی امیدوار میشم با این پیام ها ممنونم ازتون

عزیزم امیدوار باش هیچ کس وضیعتش از من بدتر نبود یعنی تمام دکترا گفتن نمیتونی مادر بشی بخاطر شرایطتت الان خدا رو شکر که به خدا اعتماد کردم و گفتم هر چی شد رفتم جلو و دکترا گفتن راحت میتونی باردار بشی حالا با ای وی اف یا ای و یای تازه امروز بهم گفت احتمال اینکه طبعی باردار بشی هم هست فقط باید تشلاش کرد و امید داشت به اون خدایی بزرگ

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
اول ها نازایی مال زن ها بود الان مردا هم مشکل دارن🙄

الان نازایی مردان بیشتر از زنهاست 😔😔

عزیزم امیدوار باش هیچ کس وضیعتش از من بدتر نبود یعنی تمام دکترا گفتن نمیتونی مادر بشی بخاطر شرایطتت ...

چه خوب انشالله به زودی طبیعی باردار بشی عزیزم

بله اگه خدا بخواد غیر ممکن ممکن میشه

2706