2733
2739
عنوان

درد و خونریزی بعد از عکس رنگی

3176 بازدید | 62 پست

من امروز عکس رنگی انجام دادم و بخاطر اینکه لوله ها گرفتی داشتن برام باز کردن الان درد دارم و خونریزی باید چیکار کنم کسی بوده مثل من بوده باشه

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ان شاءالله خدا سلامتى بده با بيهوشى انجام داديد؟ درد داشتيد؟

انشالله بهمه سلامتی بده 

نه بیهوشی نداشتم ولی برام از بی حسی موضعی استفاده کردن اره خیلی درد داشتم ولی دکترشون عالی بود بیمارستان مادر و کودک من باید عمل میشدم ولی برام باز کردن وقتی دکتر دید گفت کارشون عالی بوده اگر باز نمیکردن باید عمل میشدی 

الان خیلی درد دارم و خونریزی

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2728
چجوری ؟؟؟

عکس رنگی رحم داشتم 

متوجه نشدم چی چه جوری

انشالله بهمه سلامتی بده  نه بیهوشی نداشتم ولی برام از بی حسی موضعی استفاده کردن اره خیلی درد د ...

من تجربه نداشتم فقط چون همه ميگن درد داره خواستم بپرسم مال شما چطور بود

ممنونم از پاسخ گويى تون

‏حقارت آدما رو میشه از حرفایی که پشت سر بقیه میزنن  تشخيص داد…
2738
من تجربه نداشتم فقط چون همه ميگن درد داره خواستم بپرسم مال شما چطور بود ممنونم از پاسخ گويى تون

من سریع اول که خیلی اذیت شدم ولی این دفعه درد داشتم ولی بیشتر موقعی بود که برام لوله ها رو باز کردن ولی کادر خوبی بودن خیلی همراهم بودن اصلا وقتی دیدم ترس دارم بهم نگفتن لوله هات گرفتگی داره موقعی که تموم شد بهم گفتن برات باز کردیم تازه بهم میگفتن هر چی دوست داری جیغ بزن

عکس رنگی چجوریه ک میگن درد داره

یه دستگاه معاینه میذارن که بزرگتر از دستگاه های معمولی هست بعد چند تا لوله نازک وارد رحم میکنن و مواد تزریق میکنن و عکس میگیرن

انشالله ک خیره.شیاف دیکلوفناک بذار خوب میکنه

برا بارداری رفتم 

شیافت گذاشتم ولی درد دارم مخصوصا قسمت زیر شکمم نمیتونم بشینم حتما باید دراز بکشم

وای ننه یعنی انقد درد داره

من متوجه نشدم با چی باز کردن لوله ها رو من دردم زیاد بود ولی خیلی ها هستن درد ندارن حتی برا من نوشت زایمان طبیعی نمیتونی انجام بدی برا تنگی لگن 

ولی کلا یه ربع نشد من موقعی که باز کردن زیاد درد داشتم ولی اگر نترسی و خودت رو سفت نگیری بهتره دردش کمتره

2706