2726
عنوان

خانمهای اشپز راهنمایی لطفا

90 بازدید | 9 پست

سلام سوپ جوچطوردرست کنم ایا باجوپرک میشه ...؟جوپوست کنده ندارم

برادر جوانم عمل پیونده کلیه داره..محتاج صلوات ودعای شمام...توراخدا دریغ نکنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همیشه با جوپرک درست میکنم😁

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد.تا اون یه نفر رو فراموش نکنی متوجه نمیشی آدمای خوب زیادی چشمشون به تو هست.تا کارما پس ندی به خودت نمیای. تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیافته.تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم چقدر سخته. تا از دستت نره قدرش رو نمیدونی تا دوستات رو نشناسی دو دستی به خانواده ت نمیچسبی.ما آدمای دیر رسیدن یا هیچوقت نرسیدن و نفهمیدن درک نکردن نیستیم فقط مشکل اینه تا یه چیزایی رو تجربه نکنیم به خودمون نمیایم مهم نیست چند سالته؛اگه اینارو درک کردی بدون که تو این زندگی بردی...موفیقت با یه بار تلاش به دست نمیاد پس اگه زیاد شکست میخوری طبیعیه 😊اگر میخواهید زندگی شادی داشته باشید آن را به یک هدف گره بزنید ،نه افراد یا چیز ها...دوستان معنی اسمم یعنی پادشاه دختر بزرگ
2728
ممنونم ازت...مثل سوپ باجو پوست کنده خوب میشه؟

آره مزه اش یکیه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
من با بلغور گندم و جو سوپ درست میکنم نصف نصف میریزم جو طبعش سرد و گندم گرم

مرسی.اتفاقا برای بیمار باطبع سرد میخوام درست کنم 

برادر جوانم عمل پیونده کلیه داره..محتاج صلوات ودعای شمام...توراخدا دریغ نکنید