2737
2734

دوستان لطفا راهنمایی کنین ۱۴سالمه ی دوستی دارم همش موقع امتحانا میگه میشه برگه تو برام بفرستی هی پیام میده دیگه خسته شدم امروز امتحان داشتیم گف برگه تو بفرس منم فرستادم دلیل اینم ک براش میفرستم اینه ک از پدر یتیمه و کلاس سوم ک بودیم باباش تصادف کرد فوت کرد منم هروقت میخوام درمورد فرستادن برگه م بهش ی جوابی بدم همش میگم نکنه دلش بشکنه اه بکشه بخاطر همین جوابشو نمیدم ولی واقعا دیگ خسته شدم اون خودش موقع امتحانا بزور بهم کمک میکنه درحالی ک من همیشه بهش کمک میکنم و وقتایی هم ک میخوایم نمره مونو بهم بگیم من بهش میگم مثلا دیروز امتحان داشتیم نمره مو بهش گفتم ولی اون وقتی ازش پرسیدم چن شدی پیاممو هی سین میکرد ولی جوابی نداد الان دوباره امتحان داریم نمیخوام دیگ بهش تقلب برسونم و ن میخوام عکس برگه مو بفرستم و ن نمره مو اگ اومد بگم فقط نمیدونم چ جوری نه بگم و جوابشو بگم ک هم قاطعانه باشه و هم محترمانه ک دلش نشکنه ی وقت لطفا بگین چیکار کنم چ جوابی بهش بدم 

باردارنیستم تیکر رسیدن ب اهدافمهههه♥😍    بهترین زندگیو خودم با دستای خودم میسازم چون من لایق بهترینهاااام💪❤  روزای خوبو میسازم😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصن سین نزن بعد امتحان بگو ندیدم اون موقعی،الان دیدم

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")
2731

چه بحثایه بچگانه ای

یه امتحانه دیگه

علیک سلام  جواب سلام واجبه ها  میگم واجبه  سلام کن عه  زود باش  وگرنه سر پل صراط یقتو میگیرم      ماه مبارک رمضان نیز به اتمام رسید دوست عزیز  یقتو سفت بچسب  دین دین دین   به برکت ماه مبارک شوال ماه مبارک رمضان رو جبران میکنم به ازای هربار سلام نکردن دوباره یقه شما گرفته میشود  
توام سین کن جواب نده 😂

این کارو چن بار انجام دادم یا مثلا اصلا پیامشو سین نمیکنم بعد دوباره هی پیام میده خیلی بدی😑

باردارنیستم تیکر رسیدن ب اهدافمهههه♥😍    بهترین زندگیو خودم با دستای خودم میسازم چون من لایق بهترینهاااام💪❤  روزای خوبو میسازم😍😍
2738

بگو خودم دارم مینویسم اف لاین شو بگو تمرکزم و ب هم نریز یا بده مامانت جواب بده مگه با دعا اومدی ک با اه بری 

از طرف منم بش بگو خودتم ی زوری بزن همش ک جاذبه زمین نمیتونه کمکت کنه عی بدم میاد از این نخاله ها توهم هر وقت پی ام داد سین کن ج نده اه و ماهم مال کلید اسراره بی خیال

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸

بگو خودم خوب نخوندم هیچی بلد نیستم یا قبل اینک اون بگ برسون تو بگو برسونه یا بگو باشه بعد بگو چقد سخت بود خودم طول کشید ج بدم وقت کم اوردم یا سین نکن بگو پیامای گروهام زیاد بود ندیدم

چه بحثایه بچگانه ای یه امتحانه دیگه

شاید بنظر شما بچگانه بیاد پس اگ خوشتون نمیاد نیاین تو تاپیک لطفا حتما برای من مهمه ک تاپیک زدم

این کارو چن بار انجام دادم یا مثلا اصلا پیامشو سین نمیکنم بعد دوباره هی پیام میده خیلی بدی😑

وای یادخومو دوستام افتادم موقع مدرسه چقد سرنمره بحث میکردیم درسمونم خوب بود

اگه میتونی بهش برسون وبدان آگاه باش این نمره هابه هیچ دردی نخاهدخورد😅

خوب و مهربون باش همیشه خدا میبینه از ما گفتن بود دلشو نشکن یه تقلبِ دیگه

خب من دوست ندارم عکس برگه مو هی براش بفرستم بخدا این همه میشینم میخونم یهو هزار نفر پیام میدن فلان سوالو بگو عکس برگه تو بفرس خب واقعا حرصم در میاد😑

2706