2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قیمتش ۳۵۰ جنسش داکرون

جنسش خوبه اما قیمتش انقدر نمی ارزه.

بگرد ارزونتر هم هست

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
2731
استاترمن یه مدل سفارش دادم برام بدوزن دوست داشتی بگوبفرستم ببینی

نمیخوام بدوزم آخه🥺

انلاین میخوام سفارش بدم

لذت وصل نداند مگر آن سوخته ای که پس از دوری بسیار به یاری برسد..:)
2738
جنسش خوبه اما قیمتش انقدر نمی ارزه. بگرد ارزونتر هم هست

جدی قیمتش زیاده؟

کاری به قیمت ندارم فقط جنس و خوشگلیش برام مهمه

لذت وصل نداند مگر آن سوخته ای که پس از دوری بسیار به یاری برسد..:)
جدی قیمتش زیاده؟ کاری به قیمت ندارم فقط جنس و خوشگلیش برام مهمه

بابا پولدااار😂😉

خوشگله مدلش،رنگای دیگه نداره؟

هرچند من این جنسی نمیتونم بپوشم،خارش میگیرم.

اما ارزونتر هم هست

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

قشنگه😍

دختری از جنس غم اما ظاهری شاد :)                     خدایا زمینت دیگر بوی انسانیت نمیدهد یک تکه آسمان کلنگی چند؟                                                               تیکر تولدمه🙃

من عاشق اینم.این رنگ موجودی تموم کرده،شارژ مجدد بشه میخرم😍

2706