2726
عنوان

ی سوال

124 بازدید | 16 پست

دوستان بعد از زایمان زودرس .کی میتونیم نزدیکی داشته باشیم.و کی برای بارداری اقدام کنیم.

برای بارداری با جنسیت پسر چه اقداماتی و مراقبت هایی لازمه.

ممنون میشم کمکم کنین..

زایمانم ۲۰ اردیبهشت بود

یکم امون بده به خودت عزیزم اذیت میشی 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم یکم استراحت بده😕

گلم کسی نیس ک بهم چیزی بگه تحت نظر دکتری هم نیستم منظورتون از استراحت چقدر فاصله باشه بهتره.اخه میترسونن میگن ک فاصله بدی رحم سرد میشه بچه دار نمیشی بچه اولم بود افتاد واسه همون

اونو خودمم میخام گلم ولی اخه میگن رحم سردی میگیره بچه دار نمیشی و.........

با دارو که درست میشه عزیزم

یکمی هم باید به خودت برسی 

حداقل یه مدتی به بچت شیر اغوز بده جون بگیره 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
بچم مرده

اخی الهی دورت بگردم 😔 اشکال نداره یکی دیگه میاری ولی بیشتر به خودت برس و تقویت شو میگن برا نگه داشتن بچه که جاش سفت بشه نشاسته بخور پاهاتو بالا بگیر 

خواهرم اینجور بود و خوب شد 

اخی الهی دورت بگردم 😔 اشکال نداره یکی دیگه میاری ولی بیشتر به خودت برس و تقویت شو میگن برا نگه داشت ...

خدانکنه.۲۴ هفتگی بدنیا اومد بعد مرد..

الانم ۱۶ روزی میشه .من همچنان خونریزی دارم .این خونریزی تا کی قراره ادامه داشته باشه ابجی.ببخشین ک سرتونو ب درد میارم

خدانکنه.۲۴ هفتگی بدنیا اومد بعد مرد.. الانم ۱۶ روزی میشه .من همچنان خونریزی دارم .این خونریزی تا کی ...

احتمالا تا ۴۰ روز شایدم کمتر 

2706