2733
2734
عنوان

کمک، خواهرم

401 بازدید | 34 پست

بچه ها من خواهرم کلاس نهمه 

ما خیلی بهم نزدیکیم چون اختلاف سنیمون ۶ ساله فقط .تو رو خدا هر کی میتونه کمکم کنه خیلی ناراحتم .قضیه اینه که فلش من دست خواهرم بود توش فیلم ریخته بودم که ببینه.بعد امشب رفتم از توی اتاقش برداشتم اونم نفهمید قصدم این بود که چند تا فایل بریزم داخلش .وقتی زدم تو لپ تاپ دیدم چند تا پوشه اضافه شده .سریال فرندز انداخته بود برای یادگیری زبان.بهش گفته بودم فرندز مناسب سن تو نیست خودم هنوز ندیدم ولی میدونم سریال هاشون چطوره خودم مونده بودم چطور ببینم بعدا.

بعد ی پوشه رو باز کردم ۱۳ تا فیلم س ک س توش بود . خیلی ناراحتم. این دنیا واقعا خیلی بد شده. نمیدونم چطور باهاش برخورد کنم.؟ به روش بیارم و باهاش صحبت کنم؟ میترسم سرزنشش کنم، نکنه حس بدی پیدا کنه از این که من فهمیدم؟ ب روش نیارم و یه جوری برخورد کنم یعنی نفهمیدم؟ اگر کسی مشاوره کمک کنه خواهش میکنم

به هر که روز نعمت عهد بستی .فراموشش نکن در تنگ دستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا اینجا مشاوره نگیر

ی عده میان میگن نه با بذار ببینه خیلیم خوبه..

با ی مشاور کار بلد تو زمینه نوجوونا حرف بزنین

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
2728
هیچ اشکالی نداره  یه مدت میبینه کنجکاویش برطرف میشه اقتضای سنشه  هر برخوردی کنی جری تر ...

اخه عزیزم خیلی اثرات بدی داره 

کنجکاوی فرق میکنه با این مورد . میدونسته ممکنه من ببینم.بعد این همه دانلود کرده نگهشون هم داشته.

خیلی نگرانم.الان اگر روی ازمون تیزهوشانش اثر داشته باشه چی 

میدونم با دیدن این فیلم ها چقدر حال بچه ها از زندگی به هم میخوره 

2738
اصلا اینجا مشاوره نگیر ی عده میان میگن نه با بذار ببینه خیلیم خوبه.. با ی مشاور کار بلد تو زمینه ن ...

نمیتونم با کسی صحبت کنم 

خواهرم دختر خوبیه .یک روز روزه قضا نداره . میترسم این خیلی کار پر ریسکیه که فیلم ها رو نگه داشته

یه موقع نشستین بحث ابنجور فیلمارو بیار وسط بگو خارج ازکشور نمیزارن بچه هاشون اصلا ازاین فیلما ببین ...

قبلا صحبت کردیم با هم .خیلی.راجع به همه چیز با هم صحبت میکنیم.مسائل دینی حجاب و این چیزا .

نمیتونم با کسی صحبت کنم  خواهرم دختر خوبیه .یک روز روزه قضا نداره . میترسم این خیلی کار پر ریس ...

اره واقعا حالا ک اینقد بچه پاکیه حیفه.. 

اگ خیلی با هم اوکیین صحبت کنین با هم با مهربونی بهش بگو دیگه نبینه و بذار کنارت حس ارامش کنه .. بجاش فیلم و سریالهای جالب دیگه بریز براش..

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
چاره اش اینه تنها نباشهکنترل نامحسوس بعد کم کم غیرمستقیم از عوارض دیدن این صحنه ها و عواقبش براش بگ ...

اخه میدونی اخلاقش طوری هست ک بقیه خیلی سمتش نمیرن.حرفاشو ب من میگه.بهش گفتم هر چی شد بهم بگو.

من از این میترسم که با جسارت فیلم ها رو نگه داشته!

عزیز دلم تو این سن اگه مراقب بچه نباشی ممکنه به انحرافات جنسی کشیده بشه و توی زندگی آینده تاثیر منفی بزاره بهتره اول با یه مشاور تماس بگیری بعد بنا صمیمیتی که توی رابطه خواهری که بینتون وجود داره بشین بدون خجالت باهاش صحبت کن بعد باهاش همفکری کن تا زمینه هایی که باعث شده تا این کار رو انجام بده از بین ببره مثلا باشگاه خیلی عالیه یا دوستایی که باهاش در این رابطه صحبت میکنن کات کنه 

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
قبلا صحبت کردیم با هم .خیلی.راجع به همه چیز با هم صحبت میکنیم.مسائل دینی حجاب و این چیزا .

واقعا دست خانواده دیگ نیست

چون مدرسه کلاس صدتا جا میرن

باهاش خیلی راحت صمیمی بشو حداقل همه چیو به خودت بیاد بگ

2706