2703
2553
عنوان

اخلاق شوهرم خستم میکنه

180 بازدید | 14 پست

اصا باهم حرف نمیزنیم اصا چیزی تعریف نمیکنه برام شبا که میاد درحد بیار ببرو.بادخترمون حرف بزنه وهمش توگوشی همش میره کار اصا نمیریم بیرون باهم بعضی وقتا میگم بیا بریم حس میکنم یعنی باین نتیجه رسیدم کلا دوست نداره باهم باشیم بریم بیرون بهش خوش نمیگزره یعنی بعضی وقتا یه کاری میکنه حتما یه جا میخایم بریم یکی بامون بیا بخاطرهمین خستم کرده نمیدونم چیمارکنم دوستان 

همه مردا همینجورین دوس دارن با مردا برن بیرون یا باکسی برن دورشون شلوغ باشه خانوادگی خلوت دوس ندارن الان زندگیا شده گوشیو اینترنت همه همینن،دوست نداشت گه تورو نمیگرفت میرف اونی که دوسش داره رو میگرفت و ازت یه دختر خوشگل نداشت الان

بعد ۲سال ۲قلو باردارم برای سلامتیشون یه صلوات هدیه کنید فداتون بشم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ی سال زندگیم همینه جدیدا بدترم شدم صب ساعت ۹ میره شب یک و دو میاد اگرم نیاد باهزار تا زنگ و پیام ک بش میدم از اخرم میگ نمیام همین خیلی داغونم ازصب تا شب تو خونه اعصابم بهم ریخته

برای خوب شدن زندگیم صلوات بفرستین فداتون😘😘
2720
منم ی سال زندگیم همینه جدیدا بدترم شدم صب ساعت ۹ میره شب یک و دو میاد اگرم نیاد باهزار تا زنگ و پیام ...

خونه نمیاد؟؟؟تو تنها میمونی؟؟کجا میمونه شبو؟؟براچی نمیاد

حسش نیس بگم دوتا بچه دارم نمدونم کجا هس و چکامکنه نمیگه بم

وای خاک عالم ینی چی اخه خیلی زشته کاره نکنه معتاد شده یا ازدواج مجدد کرده😐با دوتا بچهههه مرد بیرون چرا بمونه

2714
وای خاک عالم ینی چی اخه خیلی زشته کاره نکنه معتاد شده یا ازدواج مجدد کرده😐با دوتا بچهههه مرد بیرون ...

کارمکنه عزیز از صب تا ساعت ۷ شب ولی نصف شب‌شو درک نمکنم ک‌دیر میاد

منم اولا دیرمیومد همش بادوستاش بود الان بهتر شده ازاین لحاظ

شوهرم منم قبلا اینطوری بود ولی الان  دوستاش نیستن بیشتر سرش تو‌کارشه ولی الانم درکش نمکنم ک دیر میاد یا نمیاد نمیفهممش بپرسمم جواب نمیده 

2706