2726
عنوان

من و شوهرم الان سر یه قسم با هم بحث داریم چیکار کنیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1736 بازدید | 148 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخی  شوهرت طفلی هنوز عادت نکرده  ب این باختا🤣🤣🤣  بگو  قسم چرامیخوری  &nb ...

چقدر عقده ای😐😂😂

من کلا فوتبال نمی بینم...ولی چرا انقدر پرسپولیسی ها و استقلالی دل هم و می شکنن😐

پوففففف

واقعا دغدغه یه خانوم عاقل و خونه دار باید این باشه ک شوهرش تو جو بازی گفته جون تو 

پس تا اخر عمرش  نباید  فوتبال نگاه کنه وگرنه جون شما به خطر میافته🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

فقط خدا و دیگر هیچ ....

😐😐😐😐😐😐مهدکودک عاطی و شرکا😐😐😐😐😐😐

تو رو خدا بگو ایسگامونو گرفتی .من با خیال راحت بتونم بخابم!!

حالا به شوخی و جدی گفته جون تو نمیبینم .ادم یه وقتایی بی اختیار یه جرفی میزنه بعد مت جه میشه چی گفته و پشیمون میشه! دلخوری داره اینم.!!😐😐

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

مردم مث نقل و نبات میگن ب جون تو ..اصن تیک کلامشونه.. قسم تو هبجانات صحیح نیس .. قسم فقط واس خداس و بس ائمه و قران هم بطور قطع نگفتن  اینا نکات فقهیشه تو کتاب خوندم 

.. باوا بیخیال 🤣

برای قبولیم توی کنکور 1400 یه صلوات میفرستین ممنون😍

اسی ناراحت نشیا 

بنظرم خیلی رفتارت بچه گانس 

من جای تو بودم خودم تلوزیون رو روشن میکردم میگفتم بیا باهم نگاه کنیم چون میدونم که خیلی دوست داره هرچند که من متنفرم ازش 

زندگی رو به کام خودت تلخ نکن 

اون لحظه اگر اینکارو میکردی که گفتم خیلی هیجان زده میشد و ذوق می‌کرد بنابراین امکان اینکه اونم ی جا از سلیقش بخاطر تو بگذره زیاد میشد و خیلی چیزای دیگه 

‹ تا استخوان مبتلای توام^^🔗♥️ ›
😐😐😐😐😐😐مهدکودک عاطی و شرکا😐😐😐😐😐😐 تو رو خدا بگو ایسگامونو گرفتی .من با خیال راحت بتونم بخ ...

امشب همه تاپیکا فقط اعصاب جر میده🤣فک کنم همه پونزده سالشونه 

برای قبولیم توی کنکور 1400 یه صلوات میفرستین ممنون😍
پوففففف واقعا دغدغه یه خانوم عاقل و خونه دار باید این باشه ک شوهرش تو جو بازی گفته جون تو  پس ...

اینا بهونه ست ، نمی خواد شوهرش فوتبال ببینه چون خودش علاقه نداره حوصله ش سر میره

2706