2703
2553

وقتی تیمش در حال باخت بود تو بازی دربی گفت به جون خودت دیگه بازی های استقلال رو نگاه نمی‌کنم چون امسال هم قهرمان نمیشه و فایده نداره 

بعد من ناراحت شدم با شناختی که ازش دارم و گفتم تو فوتبالی دو آتیشه ای عمرا نتونی ببینی برات خیلی سخته ولی چرا وقتی یه کاریو نمیتونی انجام بدی تو عصبانیت قسم جون منو میخوری؟ گفت نه پا حرفم هستم 

خلاصه من دیگه بیخیال شدم تا دیشب که بازی تیمش بود دیدم تی وی رو خاموش کرد اما باد و بغ کرد و باهام حرف نزد و هر چی میگفتم چته میگفت حوصله ندارم گفتم سر فوتباله؟ گفت آره حالا چرا یه تعارف نمیکنی ببین؟ گفتم من بگم حله؟ گفت حالا من تو عصبانیت یه چیزی گفتم چه غلطی هم کردم تو بگو ببین گفتم خب ببین 

اما بهم برخورد یعنی قسم جون من مهم نیست؟ الانم بهم گفت من علاقه دارم نمیتونم بازی های بعدی رو نبینم اون قسم جون منو خورده اونوقت من باید اجازه بدم؟

شما جای من باشید چیکار میکنید؟ و این که چطور با خودتون کنار می‌آید که قسم جون شما که حامله اید رو الکی خورده؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اخی  شوهرت طفلی هنوز عادت نکرده  ب این باختا🤣🤣🤣  بگو  قسم چرامیخوری   ببین و حرص نخور  دیگه  استقلالی بودن  تاوان داره🤣🤣🤣

بعضیهارونمیشه قانع کرد باید ب نفهمیشون احترام  گذاشت 🙂😏
2714

ول کن بابا ،یه بار من سر فوتبال دعوام شد باهاش گفتم مرده شور تیمت رو ببرن،گفت مرده شور خودت رو ببرن  

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
ول کن بابا ،یه بار من سر فوتبال دعوام شد باهاش گفتم مرده شور تیمت رو ببرن،گفت مرده شور خودت رو ببرن ...

ببخشيد خندم گرف😂😂😂👍🏼

خيلي بدهكاريم وامم جور نميشه ميشه برا اينكه وامم جور شه دعا كنيد خيلي ممنونتون ميشم❤️زهرام
ببخشيد خندم گرف😂😂😂👍🏼

خودم هم خندم گرفته بود اون موقع ،من خودم خیلی فوتبالی بودم قدیما ،اما بعد از ازدواج حالم به هم میخوره

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
من موندم واقعا اونا پولشونو ملیاردی میزنن به جیب ملت این ور سرشون دعوا دارن.. همونارو تو جامعه جواب ...

آره منم از همین جهالت تعجب می‌کنم و برام خیلی مسخرست وقتایی که حرص میخوره. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
2706