2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بالای صفحه سمت چپ عکس کاربریت هست بزن روش

دو گزینه میاد که نوشته

نی نی سایت من و خروج

بزن روی نی نی سایت من، وقتی وارد شدی سمت راستت سه خط تیره هست

بزن روی اون سه خط و بعد وارد اطلاعات کاربری شد

اونو که زدی میتونی یکم بیای پایین صفحه 

قسمت امضا بزنی روی کلمه ی ویرایش و امضاتو بزاری و بعدم گزینه تایید رو بزنی تا ثبت بشه

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
چجوری پست بزارم دوستان

خو عززیم همینجوری که الان پست گذاشتی............................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
2738
عزیزم منظورم تاپیک بود میشه راهنماییم کنی تازع واردم 

سلام................خوش اومدی.......................................برا زدن تاپیک  بالا صفحه زیر اون زنگوله که میزنی روش اعلاناتت رو میبینی و زیر علامت پیام هات.....................نگا کن یه  دوتا گزینه هست یکیش نوشته تاپیک یکیش نوشته نظرسنجی بزن رو تاپیک و تاپیکت رو بنویس و ثبت کن...............................