2091
2106
عنوان

بیاید ببینید چ کردم😌😋

301 بازدید | 30 پست

دیروز پرتقال و سیب و هویج خریدم ک یجا ابشونو بگیرم بریزم شیشه هرروز بدم‌پسرم بخوره اشپزخونه ی وضع فلاکت باری افتاده بود ک نگاه میکردی وحشت میکردی حالا از قبل و بعدش عکس گرفتم سه ساعت مشغول تمیز کردن بودم

الان عکساشو میزارم ببینید

از ۳ بهمن ۹۶ عضوم😊 این سومین کاربریمه😃                             بزن باران هوا ابریست ، نفس بالا نمی آید.. بزن باران نوازش کن تن رنجور مردم را ..  زمین حال بدی دارد...

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

گذاشتی لایکم کن💙

من تو بدترین روز زندگیم وانمود کردم که چیزیم نیست و رو به‌ راهم؛پس با من از قوی بودن حرف نزن :))                       چیزی ک نکشتت قوی ترت میکنه !             https://harfeto.timefriend.net/16259983600954       چالش حرف ناشناس ...اگه حرفی هست میشنوم 💙

بزار

تی هندگ نی هوشا با دیوانه دیوانه دیوانهـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ😐
2050
2104
2051