2726
عنوان

عرق رازیانه

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 40 پست
توروخدا؟ بالاخره خوبه یا بد من چندوقته دمنوش رازیانه میخورم برا تنظیم پریودیم  

من یمدت میخوردم دکتر طب سنتی بهم داد ،انقدر سینه هام تیر میکشید بعد یه هفته که هروز میخوردم سونو دادم کیست داشتم جفت سینه ها اصلا نخور مداوم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم از وقتی رازیانه دم کردم خوردم دل درد گرفتم🥴😏

مردم از حالت تهوع چکار کنم😖

عینک نمیزد که نگن عینکیه یه روز چاله ی جلو پاش رو ندید و خورد زمین از اون روز به بعد چلاق صداش میکردن........                                                           بخاطر خودت زندگی کن😊
جدییی تاثیر داره!؟؟ چقدر من به یه ذره هم راضیم اگر تاثیر داره بخورم

هرمونای زنانه رو چون فعال میکنه استروژن و پروژسترون زیاد میشه پریود منظم میشه سینه و باسن حجم میگیره

دختـرے در مـن ساز امیـدوارے مینوازد...
من یمدت میخوردم دکتر طب سنتی بهم داد ،انقدر سینه هام تیر میکشید بعد یه هفته که هروز میخوردم سونو داد ...

وااای مرسی گلم از راهنماییت😍

بخدا منم خودسرانه داشتم میخوردم 

چشم🙈

خدا خیرت بده

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
پس میگن رازیانه کیست دفع میکنه پریود مرتب میکنه یعنی چی کیست میاره🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️

اینطوریه چون یکم خوبه ولی یکی لازم نداره یا طولانی بخوره

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
منم دیدم اینستا نوشته خوبه دمنوشش خوردم🤕

منم یه خیر ندیده ای گفت خوبه بخور 😫🤣

عینک نمیزد که نگن عینکیه یه روز چاله ی جلو پاش رو ندید و خورد زمین از اون روز به بعد چلاق صداش میکردن........                                                           بخاطر خودت زندگی کن😊
منم دیدم اینستا نوشته خوبه دمنوشش خوردم🤕

😂😂😂منم همینطور 

ولی تا الان تنظیم کرده پریودیم رو 

ولی بچه ها میگن کیست میاره دیگه نمیخورم🙈

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
منم یه خیر ندیده ای گفت خوبه بخور 😫🤣

😂😂😂خخخخ 

2706