2410
2553
عنوان

بسته شدن درهای رزق و روزی به روی من و شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3428 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی امیدوار بودم به شکرگزاری به رحمت خدا به اینکه خدا غنی و ثروتمنده و بخشنده

باز هم ادامه بده شاید اینروزایه امتحان الهی

از خدا دور نشو وناامید نشو

شیطان تو قلب کسایی ک ناامید شدن

الان به نداری فک نکن بگو من مطمئنم خدا کمکمون میکنه و زودی دستمون پر میشه 

اصلا یطوری زندگی کن یطوری فک کن انگار بی پول نیستین

اتفاقا مدتی بود که با شکرگزاری آشنا شدم و خیلی شکر میگفتم ولی پول بدتر ازم دور شد طوری که اعتقادات ...

شما الان در معرض امتحان الهی هستین . ناامید نشو تا سربلند باشی . ضمن  اینکه همون سوره واقعه رو باید با خلوص نیت و در راه رضای خدا و قرب الله بخونی و از خدا بخوای چله ات رو قبول کنه نباید به نیت پول بخونی . ضمنا خودت داری بی پولی رو جذب میکنی چون دایم داری بهش فکر میکنی و برای فرار ازش دنبال چاره ای در حاایکه اصلا نباید بهش فکر کنی . اینم در نظر بگیر که بخاطر کرونا و تورم الان اکثرا وضعیتشون بهم ریخته

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2720
اتفاقا مدتی بود که با شکرگزاری آشنا شدم و خیلی شکر میگفتم ولی پول بدتر ازم دور شد طوری که اعتقادات ...

قوی باشید خدا رو فراموش نکنید همه مشکل دارن شرایط برای همه سخته توکل کن به خدا شاید داری امتحان میشی خدا بزرگه نگران نباش

2714

دل پدر و مادر و کسیو نشکونید؟؟؟

مجنون‌حسین راچہ هراس‌از‌سخن‌خلق‌؟!چون‌خالق‌این‌خلق،گرفتار‌حسین‌ است♥️
دل پدر و مادر و کسیو نشکونید؟؟؟

شوهرم تا دلت بخواد دل پدر و مادرشو میشکنه

اوناهم ناراحت میشن ولی به دل نمیگیرن

خودم خیلی رعایت میکنم اگرم کسی ناراحت بشه معذرت خواهی میکنم

زندگی زیبا شد، درست از همان زمانی که تو تمام زندگیمان شدی
شوهرم تا دلت بخواد دل پدر و مادرشو میشکنه اوناهم ناراحت میشن ولی به دل نمیگیرن خودم خیلی رعایت میک ...

بخاطر اونه عزیزم 

مجنون‌حسین راچہ هراس‌از‌سخن‌خلق‌؟!چون‌خالق‌این‌خلق،گرفتار‌حسین‌ است♥️
سلام. رزق تان باز شد؟ لطفا بگید چه کارهایی کردید؟تشکر

سلام عزیزم بله خداروشکر برکت به زندگیمون اومد

با صدقه دادن 

صدقه زیاد و کمک به خانواده های بی بضاعت

زندگی زیبا شد، درست از همان زمانی که تو تمام زندگیمان شدی