2737
2734
عنوان

کسی هست که همیشه داروهای ملین مصرف کنه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13034 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
قرص سی لاکس رواز داروخونه بگیر خیلی خوبه
اللّهمَّ العَن قَتلَة اَمیرَالمُومِنین ( علیه السلام ) ...با افتخار و با تمام وجودم در برابرت سجده میکنم یا الله... اِنَّما مَثَلُ اَهْلِ بَیْتى فیکُمْ کَمَثَل سَفینَةِ نوحٍ علیه ‏السلام مَنْ(رَکِبَهَا) دَخَلَها نَجا وَ مَنْ تَخَلَّفَ عَنْها غَرِقَ؛ مَثَلِ اهل بیت من، همانند کشتى نوح است که هر کس سوار آن شد، نجات یافت و هر کس رهایش کرد، غرق گردید.
عزیزم دارو گیاهی بخورر.... من که ج گرفتم

من چند ماهی هست دارم قرص رولاکس مصرف میکنم.خیلی خوبه. البته باید اب هم خیلی زیاد بخوری که خوب جواب بده. پیاده روی هم که میکنم خیلی تأثیر گذاره . اما بعد یه مدت چون بدنم بهش عادت کرده، تعداد قرص های بیشتری توی روز میخورم. 

منم یه قرص دست ساز که بیشتر ترجیح میدادم بمیرم تا اینو نخورم رو خوردم ولی اونم تاثیر نکرد

من الان یه ساله پیدرولاکس دائم میخورم برای یبوست مزمن باید دائم دارو بخوری چون ول کن نیست در کنار دارو زیتون وانجیر خیس شده میخورم موز وماکارانی نمیخورم نونم کمه وسالاد بلا استثناء باناهارو شام میخورم

2738