2726

مرکز ناباروری به ما گفته بود فقط با آی وی آف باردار میشین یکی از لوله های خودم پیج داشت تنبلی تخمدان شدید داشتم که فقط با قرص پریود میشدم شوهرم مورفولوژی زیر سه بود اما امشب بی بی چکم مثبت شد بدون هیچ قرص دارویی خودمم باورم نمیشه فقط میخواستم بگم نامید نشین فقط نظرتون پیشه خدا باشه بسه 

خدایا شکرت

خداروصد هزار مرتبه شکر 

مبارکه😍

میشه منم یه روز مامان بشم ان شاءالله🥺

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم تو یه تاپیک‌ دیگه یه پست از شما خوندم و کنجکاو شدم که مامان شدین یا نه، این تاپیکتونو‌ دیدم خیلی براتون خوشحال شدم، مبارک باشه

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
ممنونم عزیزم 

عزیزم یه تایپینگ بود برا ۲ سال پیش بود تازه امپولhcgزده بودید و گفتین باردار نشدین الان خیلی کنجکاو شدم ببینم باردارشدید یانه اول ک عنوان تایپینگتونو خوندم فک کردم هنوز منتظرین وقتی بی بی چکو دیدم خیلی خوشحال شدم وجدانا تو خوشحالی این روزهات برای ما منتظرا هم دعا کن

2706