2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

باز اینا زر زدن باااااز،خو اسکل کدوم زیر ۱۸سالی سیمکارت داره احمق،بعدم من ب شخصه ده تا سیمکارت دارم اینا زرنگ تر ازینن ک بخان ب هر سیمکارتی یکی بدن ک یکی هف گیگ بگیره یکی هفتاد گیگ،با شماره ملی ندن با عکس ادم میخان بدن؟شماره ملیو میگن وارد کن ک یبار فقد بگیری هدیه شو،خداااا این ایرانیا فقد معطلن گ وه بخورن😂😂😂باور نکن عزیزم 

باز اینا زر زدن باااااز،خو اسکل کدوم زیر ۱۸سالی سیمکارت داره احمق،بعدم من ب شخصه ده تا سیمکارت دارم ...

پس چطور میخوان هدیه تولد بدن فقط به یه سیمکارت تعلق میگیره

سیمکارت دانش اموزی زیر ۱۸هست

این نتو دادن ک طرف بره کانالا و پیجای هواداریو داشته باشه مناظره انلابن ببینه،تبلیغ کاندید رایگان ببینه لایوا شون ببینه،حرفاشونو بشنوه بعد با چشم باز رای بده،زیر ۱۸سال چی میخاد بفهمه از حرفاشون ک بش نت بدن؟؟

پس چطور میخوان هدیه تولد بدن فقط به یه سیمکارت تعلق میگیره

خب اونم داستانه همینه،بمن تو ی روز بخان ده تا هدیه تولد بدن تنها،این همه ادمی ک سالگرد تولدشونه رو چجوری میخان پوشش بدن؟۸۰ملیون نفریمااا،الانک دانش اموزام سیمکارت دارن اونام اضافه شدن,اروپا ک نبس ایرانه مگ چی داره ک زرت زرت مفت نت بده😂😂بعدم ب نظر من اصن ندن خیلی بهتره،همین نت دانشجویی ۶۰گیگ بود ۶۰مگش برا تحصیل خرج نشد والا😂😂

درسته 🤔

بعد اصن ب قول دوستمون هکر باشن،واییی عکسایه چپر چلاغ مون و فوشامون تو چتا ب درد کی میخورع ک هک کنه😂😂خیلی فعالیت سیاسی داریم مافیا هستیم ک کنترل لازم باشیم😂😂والا از هر صد نفری ک تحصیل میکنه ۷۰تاش میشه انگله جامعه و ول تو خیابون میچرخه و ب فساد و هزارتا چیز کشیده میشه،حیف سرمایه نیس برا هک اینا بذارن ب نظرت؟😂😂