2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

باز اینا زر زدن باااااز،خو اسکل کدوم زیر ۱۸سالی سیمکارت داره احمق،بعدم من ب شخصه ده تا سیمکارت دارم اینا زرنگ تر ازینن ک بخان ب هر سیمکارتی یکی بدن ک یکی هف گیگ بگیره یکی هفتاد گیگ،با شماره ملی ندن با عکس ادم میخان بدن؟شماره ملیو میگن وارد کن ک یبار فقد بگیری هدیه شو،خداااا این ایرانیا فقد معطلن گ وه بخورن😂😂😂باور نکن عزیزم 

باز اینا زر زدن باااااز،خو اسکل کدوم زیر ۱۸سالی سیمکارت داره احمق،بعدم من ب شخصه ده تا سیمکارت دارم ...

پس چطور میخوان هدیه تولد بدن فقط به یه سیمکارت تعلق میگیره

2738
سیمکارت دانش اموزی زیر ۱۸هست

این نتو دادن ک طرف بره کانالا و پیجای هواداریو داشته باشه مناظره انلابن ببینه،تبلیغ کاندید رایگان ببینه لایوا شون ببینه،حرفاشونو بشنوه بعد با چشم باز رای بده،زیر ۱۸سال چی میخاد بفهمه از حرفاشون ک بش نت بدن؟؟

پس چطور میخوان هدیه تولد بدن فقط به یه سیمکارت تعلق میگیره

خب اونم داستانه همینه،بمن تو ی روز بخان ده تا هدیه تولد بدن تنها،این همه ادمی ک سالگرد تولدشونه رو چجوری میخان پوشش بدن؟۸۰ملیون نفریمااا،الانک دانش اموزام سیمکارت دارن اونام اضافه شدن,اروپا ک نبس ایرانه مگ چی داره ک زرت زرت مفت نت بده😂😂بعدم ب نظر من اصن ندن خیلی بهتره،همین نت دانشجویی ۶۰گیگ بود ۶۰مگش برا تحصیل خرج نشد والا😂😂

درسته 🤔

بعد اصن ب قول دوستمون هکر باشن،واییی عکسایه چپر چلاغ مون و فوشامون تو چتا ب درد کی میخورع ک هک کنه😂😂خیلی فعالیت سیاسی داریم مافیا هستیم ک کنترل لازم باشیم😂😂والا از هر صد نفری ک تحصیل میکنه ۷۰تاش میشه انگله جامعه و ول تو خیابون میچرخه و ب فساد و هزارتا چیز کشیده میشه،حیف سرمایه نیس برا هک اینا بذارن ب نظرت؟😂😂