2737
2734
عنوان

میشه کمکم کنین؟

31 بازدید | 3 پست

بچه ها من دیروز روز۲۸پریودم بود

دوره هام۳۰ روزس

دیشب یه لحظه زیر دلم مث پریودی درد کرد حس کردم میخاد پری بیاد رفتم دسشویی خیلی ببخشید موقع خشک کردن خودم با دستمال لک خیلی کوچیک قهوه ای روشن دیدم

گفتم این ماهم نشد

نوار بهداشتی استفاده کردم

بعد تموم شد تا امروز ظهر که دوباره موقع پاک کردن لک دیدم ولی روشن تر از قبل و همراه با ترشح،انگار رقیق تر شده بود

درد پریودیمم کامل قطع شده اصلا درد ندارم.

فردا موعدمه

بنظرتون میشه باردار باشم؟بیبی بزنم فردا مشخص میشه؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

دیگه قط شده لک بینیم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

کسی نیس؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش کمکم کنین🥺

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728