2733
2739
http://www.8pic.ir/images/3kz41xl6lgokiyouic39.jpg http://www.8pic.ir/images/ucgrrnues7q778g5r8y6.jpg http://www.8pic.ir/images/fs1dddezsdi8k7m62n2p.jpg http://www.8pic.ir/images/bq76hgjw7gtnj2165ycj.jpg انگار همین دیروز بود حامله بودم امروز پسرم 51 روزشه من هیچوقت باور نمیکردم بعد دوتا سقط و مشکلاتم مادر بشم ولی خدا خیلی ارحم الراحمینه ... بچه داری خیلی خیلی سخته ولی شیرین ترین سختی دنیاست مادر که بشی باید خودتو نه کلا ولی تقریبا فراموش کنی و این فراموشی لذت بخش ترین فراموشی دنیاست از خودگذشتکی برای این کوچولوهای ناز خیلی لذت بخشه... الهی خدا قسمت همه منتظرا بکنه برای سلامتی پسر منم یه صلوات بفرستین اخه 20 روزش بود ازدست پدرشوهرم افتاد و بیرون جمجمعه اش خونریزی کرد و مو برداشت ... 4روز بستری بود و دارو میخوره الانم چند وقت پیش بردم اسکن کردن گفتن خون جذی شده ولی شکستگی هنوز هست دعا کنین اونم خوب شه خدا نگهدار همه نی نی ها باشه اگه من افلاین شدم شرمنده بدونین پسرم بیدار شده ... بووووووس
مادرم هرگز بهشت را زیر پایت ندیدم،زیر پای تو آرزوهایی بود که از آن گذشتی به خاطرمن برای شادی روح مادر گلم صلوات... Lilypie First Birthday tickers
الهی زودی پسر گلیت خوب میشه عزیزم
ولی چطوری افتاده اخه مواظب نبودن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
زندگی زیباست.........[smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنده باشه گل پسرت ایشالا هر چه زودتر سلامتی کاملشو بدست بیاره بیشتر مواظب فرشته کوچولوت باش عزیزم
رادین مامان , نون خامه ایی مامان , انقدر شیطونی نکن میخورمتا ... http://www.5040.ir/radini
2728
انشا الله خیلییییییییییییییییییییی زود بهبودی کاملشو به دست بیاره گلم و همیشه سالم و سلامت باشه
برید کنار خووووووووووووووشگلتون اومد [smiley]s/sm_60.gif[/smiley] [smiley]s/sm80.gif[/smiley] به چی داری فکر میکنی حسود خانوووووووووووم [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]
مرسی سارایی رو تشک دم دستی ها خوابونده بودمش بجا اینکه قلاب کنه تو بغلش از زیر مثل سینی گرفته بود اومده بلند شه بچم قل خورده ا فتاده از فاصله نبم متری من تو اتاق خواب بودم یه دقیقه... بیمه علی اصغر بود 6ماهه امام حسین بچم دویاره بهم برگردوند............. اصلا دوست ندارم یادم بیارم
مادرم هرگز بهشت را زیر پایت ندیدم،زیر پای تو آرزوهایی بود که از آن گذشتی به خاطرمن برای شادی روح مادر گلم صلوات... Lilypie First Birthday tickers
2738
ای وای عب نداره ولی دیه بیشتر مواظبش باش عزیزم الهی زود زود خوب میشه
زندگی زیباست.........[smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
مرسی بچه ها التماس دعا دارم الان خوبه بچم داروشم دارم کم کم قطع میکنم اینماه عقیقه میکنمش
ای تو اس ا جون عقیقه مث قربونیه فقط نباید اصن از گوشتش برداش اره؟همش باید بدیم بره؟
مرسی من پرسیدم عزیزم
2706