2726
عنوان

بیاین اینجابگیدهمچین‌مردی لایق بخشش هست؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 983 بازدید | 104 پست

از در خونه بابات اینا بیرون نری بهتره یا تو چنین رابطه مسمومی بمونی که حس حقارت و بد بودن بهت داده؟ بشین برا خودت از عمرت استفاده کن مگه چند بار زندگی میکنی که بخوای عذاب کتک و این مدل زندگی رو به جون بخری؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم آدمی که یه دونه نخواست تو صد تا نخواه..پرتش کن بیرون از زندگیت. حتی اگر اون پشیمون شد......

خونه پدرت نرو..مهریه بگیر و مستقل شو..هرگز نرو خونه پدر..سعی کن نزدیک پدرت خونه بگیری و مستقل باش..اولش مقاومت میکنن ولی عادی میشه

از در خونه بابات اینا بیرون نری بهتره یا تو چنین رابطه مسمومی بمونی که حس حقارت و بد بودن بهت داده؟ ...

اره واقعا،ولی خونه پدرم بازم خیلی موذبم نمیذارن درس بخونم حتی سریه استوری گذاشتنم‌بهم‌گیرمیدن همیناباعث میشه دودل بشم برابرگشت

چقد مثل منی منم به خیال اینکه منو دوس داره باهاش ازدوج کردم تو نگو هنوز قبلی رو یاد نبرده هر چندتظاهر میکرد بهم محبت نمیکرد خسیس روانی برام چاقو واسلحه میکشیدخدا لعنتش کنه هزار بار  خودموکشیدم کنار الان خیلی راحتم آویزون کسی نباش ....

تنها چیزی که الان فکر میکنم کاری کنم حسرت بکشه !!

چون خودش نخواسته همه چی بهت میرسه... تو دادگاه نگو نمیخوای و بگو اون نخواست

اخه خیلی زورم میگیره اینهمه پسم زدهی بایدبگم میخامش،تومشاوره دلم‌میخادتموم حرفادلموبزنم،بگم ک‌نمیخامش ک حالم بهم میخوره ازش

2706