2737
2734
عنوان

Mri اصفهان

369 بازدید | 12 پست

سلام خانمها کسی میدونه mri مغز اصفهان که بیمه دانا طرف قراردادش باشه کدومه . هزینه اش چقدره . چند روزه نوبت میدند. هر اطلاعاتی در مورد  mri تو اصفهان بیمه یا آزاد هر کس داره لطف کنه بگه . خیلی ممنون میشم

همه جا میتونی بری.بعد پولشو برات میریزن.بروسایت بیمه دانا برات تمام مراکز طرف قرار داد رو میاره

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام عزیزم کجایی چقدر دلم برات تنگ شده،😭😭😭😭

هرکاری کردم اسم کنیشکه نازارگم قبلم ثبت نشد هزارتا اسم دیگه نوشتم نشد با خودم گفتم عجب سایت خرناز میکنه الکی نوشتم خرناز و ثبت شد هیچی دیگه 😶‍🌫️😶‍🌫️
ممنونم . لطف کردید

توروخدا بیا خبری از خودت بهم بده

هرکاری کردم اسم کنیشکه نازارگم قبلم ثبت نشد هزارتا اسم دیگه نوشتم نشد با خودم گفتم عجب سایت خرناز میکنه الکی نوشتم خرناز و ثبت شد هیچی دیگه 😶‍🌫️😶‍🌫️
سلام عزیزم شما مامان آرایلی هستید؟

سلام اره عزیزم کجایی خوبی

2738
سلام عزیزم شما مامان آرایلی هستید؟

هنوز دخترم مریضه خوب نشده دلم آتیش گرفته

سلام اره عزیزم کجایی خوبی

سلام عزیزم شکر خدا خوبم . پس کاربری قبلیتون چی شد . خاموش میومدم تاپیکهاتون را چک میکردم میدیدم تاپیک جدید نزدید . چند تا پیام شخصی هم واستون فرستاده بودم . خلاصه که منم گمتون کرده بودم.

چرا عزیزم . چی شده ؟ دل دردش هنوز ادامه داره؟

سلام فداتشم هرکاری میکنم برا من میگه تعلیق شده آره گوارشش تب عفونت خون دهن و گلوش زخمه عفونت لوزه هاش امروز اینقدر گریه کردم و زدم تو سر خودم تا شوهرم بردتش دکتر یه عالمه دوباره دارو نوشتن با چکاپ و سونو 

سلام فداتشم هرکاری میکنم برا من میگه تعلیق شده آره گوارشش تب عفونت خون دهن و گلوش زخمه عفونت لوزه ها ...

ای بابا . خدا کمکتون کنه . بازهم راصی شده ببره دکتر جای امیدواریه . اگر کمکی از دست من بر میاد در خدمتم عزیزم . امیدت به خدا باشه