2737
2734
عنوان

بیاین کارتون دارم

131 بازدید | 13 پست

خانوما ما تازه تو یه خونه مستقر شدیم ک کلا شیر حمام دستشوییش سیاهه و ازونجایی ک همیشه دوست دارم شیرآلاتو برق بندازم این قضیه عصبیم میکنه توروخدا اگه راهکاری دارین بگین ک این سیاهی از بین بره و شیر براق بشه

خدا هست...

اسپری شیرآلات اکتیو

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

سرکه و خمیردندون و جوش شیرین و آبلیمو  اول سرکه بزن بعد خمیردندون با جوش شیرین و بعد آبلیمو بریز روش و بعد جوش شیرین بریز روش چند دقیقه بزارش بعد پاکش کن 

𖤐⃟🖤••𝙎𝙄𝙇𝙀𝙉𝘾𝙀 𝙄𝙎 𝘽𝙀𝘼𝙐𝙏𝙄𝙁𝙐𝙇 𝙒𝙃𝙄𝙇𝙀 𝙋𝙀𝙊𝙋𝙇𝙀 𝙇𝙄𝙀  سکوت چ زیباست وقتی همه دروغ میگویند !💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جلا سنج

بهشت زهرا زیباترین نقطه جهان است وقتی تو از انجا میگذری و مرگ چیز مهمی نیس اگر دست در دست تو داشته باشم چش قشنگم🖤ماه من را برده ایی ماهت بمیرد اسمان🖤از وقتی نکردی بغلم خاب رفته کل تنم🖤erfanam🖤امضامو خوندید یه فاتحه واسه شادی روح عشقم بخونید 🖤پروفم خودمو عرفانیم🖤 
2731
2738
اصلاروم نمیشه بیان کنم خونه مستاجریه بگم شیرا رو عوض کنیم کلی حرف و غرغر میشنوم

اهان اره. ولی میتونی موقعی که بلند شدید شیرهایی که خریدی و با خودتون ببرید قدیمی ها رو نصب کنید. البته اگه صاحب خونه پول شیر و نده. بعضی ها میگن خودتون عوض کنید از کرایه کم میکنم

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️