2726
عنوان

بیاین کارتون دارم

131 بازدید | 13 پست

خانوما ما تازه تو یه خونه مستقر شدیم ک کلا شیر حمام دستشوییش سیاهه و ازونجایی ک همیشه دوست دارم شیرآلاتو برق بندازم این قضیه عصبیم میکنه توروخدا اگه راهکاری دارین بگین ک این سیاهی از بین بره و شیر براق بشه

خدا هست...

اسپری شیرآلات اکتیو

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

سرکه و خمیردندون و جوش شیرین و آبلیمو  اول سرکه بزن بعد خمیردندون با جوش شیرین و بعد آبلیمو بریز روش و بعد جوش شیرین بریز روش چند دقیقه بزارش بعد پاکش کن 

𖤐⃟🖤••𝙎𝙄𝙇𝙀𝙉𝘾𝙀 𝙄𝙎 𝘽𝙀𝘼𝙐𝙏𝙄𝙁𝙐𝙇 𝙒𝙃𝙄𝙇𝙀 𝙋𝙀𝙊𝙋𝙇𝙀 𝙇𝙄𝙀  سکوت چ زیباست وقتی همه دروغ میگویند !💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جلا سنج

بهشت زهرا زیباترین نقطه جهان است وقتی تو از انجا میگذری و مرگ چیز مهمی نیس اگر دست در دست تو داشته باشم چش قشنگم🖤ماه من را برده ایی ماهت بمیرد اسمان🖤از وقتی نکردی بغلم خاب رفته کل تنم🖤erfanam🖤امضامو خوندید یه فاتحه واسه شادی روح عشقم بخونید 🖤پروفم خودمو عرفانیم🖤 
2728
اصلاروم نمیشه بیان کنم خونه مستاجریه بگم شیرا رو عوض کنیم کلی حرف و غرغر میشنوم

اهان اره. ولی میتونی موقعی که بلند شدید شیرهایی که خریدی و با خودتون ببرید قدیمی ها رو نصب کنید. البته اگه صاحب خونه پول شیر و نده. بعضی ها میگن خودتون عوض کنید از کرایه کم میکنم

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️