2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام صبح بهاریتون بخیر سال نوتونم مبارک یادمه اونوقتا صبحا بدو بدو میومد اداره که اول از همه این تاپیکو باز کنم و راهنمایی ها و درد دلای دوستای خوبمو بخونم اما الان خیلی وقته که از همشون بی خبرم کجایید نامردا بیایید دوباره اینجا گپ بزنیم
دلــــخوش بــــه سکــــــــــــــــــــــــــــوتـــم!!!
2731
خاله ها من مجبور شدم عکس شیدا رو توی مسابقه تغییر بدم میشه خواهش کنم اگه دختر منو لایک کردید دوباره بهش رای بدید؟ ممنون مهربونا
می شوم بیـدار و می بینم کنارم نیستی حسرتت سر می گذارد بی تو بر بالینِ من ... روحت شاد مامان مهربونم
سلام سحر جون دوباره نی نی داری؟؟یعنی سه بارههههه بسلامتییی مبارکه یه خبری از خودت بده دلم تنگتههههههههه بد جوووووور هوای پستات رو کردم
لبخند بزن! بدون انتظار پاسخی از دنیا ، بدان روزی دنیا انقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ لبخند ، با تمام سازهایت می رقصد ..
2738
سلام... خوبین دلبرا؟ چ خبرا... کجاهایین... دیگه تلگ..رام راه افتاده و بند و بساط اون دلم برای اینجا چقدر تنگ شده بود...انگار توش زندگی کردم
تابستونه........ فصل میوه های آبدار و شیرین......به به عجب رنگ و آبی
سمانه جان... فکر کنم دیگه نیومدی اینورا... من خوبم.. عالی... بعد 10 سال منتقل شدیم شهر خودم... خونه خودمون.. با طاهای 7ساله.. طنین4 و نیم ساله و ترنم 1 ساله
تابستونه........ فصل میوه های آبدار و شیرین......به به عجب رنگ و آبی
سلام دوست جونیااااا بیایید از خودتون بگید من باردارم هفته 10 رو پشت سر گذاشتم... واسم دعا کنید نی نی هام سالم باشن و بارداریم راحت
دلــــخوش بــــه سکــــــــــــــــــــــــــــوتـــم!!!

سلام ب همگی

چه خوشحال شدم پیامت رودیدم سحرجون 

خوشحالتر شدم ک رفتی پیش خونوادت هرجاهستی خوب و خوش سلامت باشی کنار عزیزانت قدم ترنم جون مبارک

واسه منم دعا کن برم شهر خودم6ساله دورم ....

لبخند بزن! بدون انتظار پاسخی از دنیا ، بدان روزی دنیا انقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ لبخند ، با تمام سازهایت می رقصد ..
بچه ها سلام کجایین؟ دلمون تنگ شده براتون

سحر جون نیستی

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2706