2737
2734
عنوان

کیا دیابت بارداری دارن؟

415 بازدید | 22 پست

تازه دوماهمه قنده ناشتام ۱۰۶ هست....دو هفته پیش هم ازمایش دادم همین بود.....ای خدا چرا کمتر نمیشه این لعنتی تو این دو هفته قند و شیرینیجات رو به کل حذف کردم ...ایندفعه دکتر برم یعنی بهم انسولین میده؟؟

هرسال نااگاهانه از سالروز مرگ خود عبور میکنیم....

نگران نباش فقط حذف کن و نخور، هیچی نمیشه، اگه خودت نخوری هیچی نمیشه

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
نگران نباش فقط حذف کن و نخور، هیچی نمیشه، اگه خودت نخوری هیچی نمیشه

حذف کردم شیرینیجات رو دو هفته...امروز ازمایش دادم دیدم بازم بالاست...میترسم واسه بچه خطرناک باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مصرف غذایی برنج و ماکارونی و نون و سیب زمینی رو خیلی کم کن و کدو و ماست بخور 

بامیه خوبه 

امتحان کن میاد پایین 

این دستگاه های خونگی قند دقیقا یا نه؟

من ۴ روز پیش خیلی شربت خوردم و هندونه قندم بود ۱۰۷ 

امروز گرفتم ۸۴ 

گیجم نمیدونم اطمینان کنم یا نه ؟

حذف کردم شیرینیجات رو دو هفته...امروز ازمایش دادم دیدم بازم بالاست...میترسم واسه بچه خطرناک باشه

برای بچه خطرناک هست، چون ممکنه مستعد دیابت بشه 

به دکتذت بگو ببین نظرش چیه ولی غصه نخور

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2738
منم خيلي گریه کردم ..اما زیاد سخت نبود انسولین ...برو دکتر غدد و به توصیه اش گوش کن

یعنی انسولبن بزنی چیزهای شیرین بخوری خطرناک نیست؟انسولین درد داره؟

2706