2733
2734
عنوان

سود ۱۵ میلیون چقدره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 18 پست

این اولین بارش بود.نه ک همیشه اینطور شه 

ولی ممنونم

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزدل

برو ارز بخر.من ده تومن دادم تو ارز دیجیتال تو ی شرکت دوستامون سود خوبی میده تازه ی پاداشم برام داده امروز پاداشم گرفتم ذوق مرگ شدم

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)
برو ارز بخر.من ده تومن دادم تو ارز دیجیتال تو ی شرکت دوستامون سود خوبی میده تازه ی پاداشم برام داده ...

@هزاربار_ترکیده    

سگو چه بزنی چه بترسونی فرقی نداره 

نی نی یارو تگ کردم عین بدبختای ترسو پستتو پاک کردی 

خاک نو سرت

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔
2728