2410
2553
عنوان

اونایی که عزیزدل شوهراشون هستن بیان

2018 بازدید | 185 پست

اونایی شوهراشون رو حرفشون حرف نمیزنن.

اونایی که شوهراشون همسرشو به خانواده اش ترجیح میده.

بیان بگن

چیکار میکنید که شوهراتون دوستون دارن؟

رفتارتون باهاش چطوری هست؟

آیا اصلا همچین آدمی پیدا میشه.

خوبی از خودشه🤭

وزن فعلی ۶۴___وزن هدف ۵۵___امضای قدیمی ☺️(آرزوی فعلیم دیدن بیبی چک مثبت🤰🥺مطمئنم خدا باز مثل همیشه منو به این آرزوم هم می‌رسونه😍❤️۱۴۰۰/۶/۱۳بیبی چک مثبت شد خدایا شکرت😭😭❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

عاشقمه دیگه❤

من کار خاصی نمیکنم😎

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 

من کاری نمیکنم یعنی اخلاقای بدزیاددارم فکرمیکنم همش بخاطرمهربون وباشعورواحساساتی بودن خودشه

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖

من اگه شوهرم منو به مادرش ترجیح بده ، دیگه برام جذاب نیست 

روزی هم زن دیگری رو به من ترجیح میده 

مردی از نظر من اوکیه که حد نگه داره .

شوهرم خدا رو شکر احترام دو طرف را داره .راضی ام ازش

من نه تپلم نه چاق ...۱۷۰ قد و ۵۹ وزن دارم .مانکنم و ورزشکار .ولی سه کیلو لپ دارم 😂.اطرافیانم صدام میزنن مهشید تپلی 😁 برخی کاربران هم وقتی ازم دلخور میشن و میخوان جبران کنن بهم میگن برو خپل چاق 😂 نمیدونن که این تپلی  پسوندی هست که شوهرم برام گذاشته و خیلی دوستش دارم 

اول اینکه به قول دوستمون خوبی از خودشونو یعنی این ویژگی از اول داشتن

دوم اینکه از خانواده خیری ندیدن

سوم اینکه زنشونو آدم مدیر و آگاه و داناتری از خودشون میدونن 

چهارم اینکه زنشون بی دست و پا و تو سری خور و سطح پایین نیست 

2706