1874
2106
عنوان

اونایی که عزیزدل شوهراشون هستن بیان

1829 بازدید | 185 پست

اونایی شوهراشون رو حرفشون حرف نمیزنن.

اونایی که شوهراشون همسرشو به خانواده اش ترجیح میده.

بیان بگن

چیکار میکنید که شوهراتون دوستون دارن؟

رفتارتون باهاش چطوری هست؟

آیا اصلا همچین آدمی پیدا میشه.

خوبی از خودشه🤭

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آرزوی فعلیم دیدن بیبی چک مثبت🤰🥺مطمئنم خدا باز مثل همیشه منو به این آرزوم هم می‌رسونه😍❤️۱۴۰۰/۶/۱۳بیبی چک مثبت شد خدایا شکرت😭😭❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻

چند وقته بخاطر کرونا دندانپزشکی نرفتی؟ با خیال راحت به کلینیک دندانپزشکی کاخ مراجعه کن 

چون اونجا هر 1 دقیقه هوای کل محیط تصفیه میشه. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

اره شوهر من 

چون عاشقم همیم

دو ارزو بردل زینب ماند حرم برای حسن ( ع) و کفن برای حسین( ع) 😔😔مهدی فاطمه( عج) تو خواهی امد ای امام رحمت یادمان باشد ما غایبیم او منتظر ماست💚🌱اللهم عجل ولیک الفرج (امین🤲) هیچ وقت فکر نکنیم با برهنه کردن خودمون با کلاسیم و فرهنگ میسازیم... ادم باید رو خودش غیرت داشته باشه این خود ادمه ک ب خودش ارزش میده.وگرنه باحیوان تفاوتی نداره ،خداوند ب انسان تعقل و تفکر داد و شهوت ،،ب فرشتگان عقل داد بدون شهوت،،ب حیوانات شهوت داد بدون عقل ،،ب انسای هردوشو داد ،و بخاطر همینه ک اگر انسان شهوت خودش رو کنترل کنه و از راه عقلش ب خدابرسه اشرف مخلوقات هستش😊و‌بنازم بخدایم ک همه چیز دردست اوست گرفتن جانی زتن و نابودی گیتی ب یک چشم برهم زدن،،،،، پیامبر (ص) با مقامی ک نزد خدا داشت،،دعایش این بود(((خداوندا از من چشم بر هم زدنی غافل مشو))) ای خدا از مانیز چشم برهم زدنی غافل مشو(((امین)))🌱🍀 
2149

اومدم ببینم کیا عزیز دل شوهراشون هستن⁦⁩😊

قبلا برای آرزوهام میجنگیدم . ولی جهان هستی کار خودشو میکنه ... دکتر هلاکویی میگه از وقتی که آرزوهام را فراموش کردم احساس خوشبختیم شروع شد . فهمیدم برای خوشبخت بودن باید دست از جنگیدن برداشت و از داشته ها لذت برد.

عاشقمه دیگه❤

من کار خاصی نمیکنم😎

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 
2050

من اگه شوهرم منو به مادرش ترجیح بده ، دیگه برام جذاب نیست 

روزی هم زن دیگری رو به من ترجیح میده 

مردی از نظر من اوکیه که حد نگه داره .

شوهرم خدا رو شکر احترام دو طرف را داره .راضی ام ازش

من نه تپلم نه چاق ...۱۷۰ قد و ۵۹ وزن دارم .مانکنم و ورزشکار .ولی سه کیلو لپ دارم 😂.اطرافیانم صدام میزنن مهشید تپلی 😁 برخی کاربران هم وقتی ازم دلخور میشن و میخوان جبران کنن بهم میگن برو خپل چاق 😂 نمیدونن که این تپلی  پسوندی هست که شوهرم برام گذاشته و خیلی دوستش دارم 

اونیکه زنشو به خانوادش ترجیح بده خیلی بیشعوره ببخشیدا 😀 یک عمر زحمتشو کشیدن باید پدرمادرشو بزاره رو چشماش

آهای عمر دقایق...🕧 آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق👰 آهای ای گل شب بو...💐 آهای گل هیاهو...🌾 آهای طعنه زده چشم تو به چشمای آهو...👁 دلم لاله ی عاشق...🌷 آهای بنفشه ی تر...🌼 نکن غنچه ی نشکفته ی قلبم رو تو پرپر...💔  منکه دل به تو دادم...💌 چرا بردی ز یادم...😞 بگو با منِ عاشق...😌 چرا برات زیادم...🤕 آهای صدای گیتار...🎸 آهای قلب رو دیوار...💒 اگه دست توی دستام نذاری خدانگهدار...✋

اول اینکه به قول دوستمون خوبی از خودشونو یعنی این ویژگی از اول داشتن

دوم اینکه از خانواده خیری ندیدن

سوم اینکه زنشونو آدم مدیر و آگاه و داناتری از خودشون میدونن 

چهارم اینکه زنشون بی دست و پا و تو سری خور و سطح پایین نیست 

2087
اون ادمی که منو به خانوادش ترجیح بده ی روز منم به یکی دیگه ترجیح میده پس ادم قابل اتکا و مزخرفیه....

منظورت اینه که دیگری رو به تو ترجیح میده😂

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 

باهام مشورت میکنه ولی اخرش حرف من قبول میکنه.روخانوادش حساس نیستم

میان آرزوی تو و معجزه خداوند، دیواری است به نام اعتماد.پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن.هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست.زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم به خدا

به دلیل اینکه همسرم در شش ماهگی مادرشو از دست داده و نامادری داره 

دوم اینکه کلا دوریم سالی نهایتا دوبار میره دیدن خانوادش 

البته خواهراشو دوس داره منم خیلی اذیتش نمیکنم دو این قضیه کلا مشکلی نیست

1718