2733
2734
عنوان

گلدونای من (برگ جدید برگ انجیری😎)

| مشاهده متن کامل بحث + 5432 بازدید | 22 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام امیدوارم که حالتون خوب باشه.دوستان من یه فیکوس داشتم که هم گرون خریده بودم هم برام با ارزش بود. ولی برگاش شروع کرد به زرد شدن وقتی داشتم داخل ایترنت دنبال مقاله ای میگشتم که علت زرد شدن گیاهم ر و پیدا کنم با سایت جوانه بان آشنا شدم. وقتی وارد سایت شدم کلی مقاله از گیاهان  

از جمله درمان آفت های زاموفیلیا،علت خشک شدن زرد شدن و لوله شدن برگ آگلونما، علت سوختن زرد و خشک شدن برگ انجیری، و کلی مقاله دیگه که مربوط به گل و گیاه آپارتمانی هست داخل سایتشون بود. در ضمن یه خوبی که این سایت داره اینه که بسته مشاوره داره یعنی میتونید مشاوره چند روزه رو با یه قیمت خیلی کم خریداری کنید و به صورت مستقیم با یک متتخصص گل و گیاه در ارتباط باشید.

مای گل جان خوبی؟تو یکی از تاپیکای قبلی گفتی تولدته خواستم تبریک بگم ولی همه رو قفل کرده بودی.تولدت مبارک گلم ان شاالله تولد صد سالگی   ممنون برا تاپیکای پر انرژیت  

خدایا شکرت که همیشه هوامو داری یه حاجت بزرگ دارم لطفا اگه زحمتی نیست برا برآورده شدنش یه صلوات بفرست  ممنون. 
2728
مای گل جان خوبی؟تو یکی از تاپیکای قبلی گفتی تولدته خواستم تبریک بگم ولی همه رو قفل کرده بودی.تولدت م ...

سلام عزیزم

ممنونم ازت کلیییی😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘

Instagram📷me_in_netherlands 
سلام گل دخترخوبی انشاالله چندتاازعکسای گل وگلدون تاپبکات برداشتم عکسات قشنگ هستن گذاشتم صفحه موبایلم ...

سلام به روی ماهت عزیزم 

اصلا مشکلی نیست عزیز مهربونم❤️

Instagram📷me_in_netherlands 
2738