2733
2734
عنوان

تجربه من از عمل افتادگی پلک(بلفاروپلاستی)+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 390799 بازدید | 1659 پست
سلام استارتر منم بلفارو کردم اما یه خط بین بخیه و پلکم افتاده خیلی نگرانم شمام اینطوری شده بود چشمتو ...

سلتم عزیزم مبارکت باشه

نگران نباش گلم ، بعد دوماه نتیجه نهویی معلوم میه

راستش می اینجوری نبودم فقط چشمام تاب تا شده بود با هم فرق داشت بعد دوما کلا این مشکل برطرف شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام عزیزم ، من ده روزه عمل کردم ، بخیه ها رو دکتر گفته بعد ۱۴ روز باید بکشم ، تو این ده روز کبودی هام خوب شده و ورمم تا حدی رفع شده اما سایز یه چشمم با اون یکی فرق داره😭😭😭یکیش سایز خود چشممه ولی اون یکی زیادی باز شده😭خیلی ناراحتم ،

2738
سلام عزیزم ، من ده روزه عمل کردم ، بخیه ها رو دکتر گفته بعد ۱۴ روز باید بکشم ، تو این ده روز کبودی ه ...

سلام، منم دقیقا بعد عمل مشکل شمارو داشتم   اما خدارو شکر روز ب روز بهتر شد و بعد دوماه کامل برطرف شد، نگران نباشین باور کنید این مشکلا بعد عمل طبیعیه و بعد دوماه کامل برطرف میشه، باور کنید من ب فکر ترمیم بودم ولی خدارو شکر بعد دوماه کامل برطرف میشه

سلام  هنوز از نتیجه عملتون راضید اگ برگردید عقب انجام میدین؟! ‌‌

سلام عزیزم  من از نتیجه عمل راضی هستم اگر ب عقب برگردم حتتتما این عمل رو انجام میدم  هرچند بعد عمل چشمام تاب تا بود و خیلی غصه خوردم  اما خداروشکر بعد دوماه نتیجه دلخواهم رو گرفتم

سلام، منم دقیقا بعد عمل مشکل شمارو داشتم   اما خدارو شکر روز ب روز بهتر شد و بعد دوماه کامل برط ...

جدی؟😢

من یه چشمم وقتی یه ذره بالا نگا میکنم چروک میشه ، شما هم اینطوری بودید؟؟؟ رفع میشه ب نظرتون؟

مرسی عزیزم فقط جای بخیه نموند اصلا ؟!!!!

چرا عزیزم جای بخیه من هنوز هست چون از کرم ترمیم که دکتر تجویز کرده بود از اون نخریدم  چون گرون بود  یه کرم ارزون خریدم  ولی این اشتباه بزرگیه  کسب که این همه هزینه عمل مبکنه حتما کنارش یه کرم ترمیم کننده خوب هم استفاده ‌کنه

جدی؟😢 من یه چشمم وقتی یه ذره بالا نگا میکنم چروک میشه ، شما هم اینطوری بودید؟؟؟ رفع میشه ب نظرتون؟

آره بخدا جدی میگم  من چشمام ب حدی تاب تا بود که بخدا با خودم میگفتم خدا کنه زخماش زودتر خوب بشه برم ترمیم کنم

بعد دوماه خدا روشکر کامل برطرف میشه  اصصلا نگران نباش دوست خوبم😊

2706