2726
عنوان

تجربه من از عمل افتادگی پلک(بلفاروپلاستی)+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 388546 بازدید | 1657 پست
واقعا جراحیه عالی ای بوده، خداروشکر که نتیجه ی دلخواهتونو گرفتید 🙂🤗 درک میکنم منم خیلی ریزش موهام ...

ممنونم لطف داری عزیزم. متاسفانه منم هیچ نتیجه ای  برای درمان ریزش مو نگرفتم. تصمیم گرفتم دیگه بهش فکر نکنم.   امیدوارم  یه روز ریزش موهامون قطع بشه  

خواهرانه بهتون پیشنهاد میکنم این عمل رو انجام بدین  انشاالله ک نتیجه دلخواهتونو بگیرین😊 انتخاب ...

ممنون از پیشنهادتون خیلی به فکرش هستم، حتی جراحی بینی    🤦‍♀️ هرچند خانواده ام مدام میگن دماغت ایراد زیادی نداره و عمل لازم نداره ولی خب بدون ایراد هم نیست، پدرم هزینه های از جراحی بیشتر هم برای موارد دیگه برام کردن، ولی نمیدونم چرا انقد از عمل ترس دارن، حتی پارسال خودم ماهیانه هایی که پدرم بهم میدادن جمع کرده بودم، خواستم برم جراحی بینی همه ی خانواده ام به شوت مخالف بودنو موافقت نکردن، متاسفانه بیشتر ترسشونم از عوارض عمله که همش میگن فکر کن تو جز اون عده ی معدودی باشی که عوارض براشون ایجاد میکنه... 

اینجا هزینه ها خیلی بالاتره 

دو سال پیش بالای 12 میلیون بود حتی دو سه تا دکتر معروف بالای 20 میلیون بود الان دیگه اصلا نمیدونم چجوری باشه، چون از پارسال تا حالا هزینه ی جراحی بینی دو برابر شده حتما بلفاروپلاستی هم خیلی گرون شده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون از پیشنهادتون خیلی به فکرش هستم، حتی جراحی بینی    🤦‍♀️ هرچند خانواده ام مدام میگن ...

بنظر منم اگر مشکلتون حاد نیست  عمل نکنین.‌ چون گفتین چشمام خیلی پف داره  بهتون پیشنهاد دادم عمل کنید، در غیر این صورت  بهش فکر نکنید. همینطور که تو عکس دیدین من مشکلم خیلی حاد بود خیلی پشت پلکم احساس سنگینی میکردم  اما بازم خانواده راضی نبودن عمل کنم  بهم میگفتن خیلی خطرناکه  مدام  از تو اینترنت عکسای عمل ناموفق برام میفرستادن 😑فقط همسرم راضی بود،  منم یه روز یواشکی بدون اینکه خانواده بفهمن رفتم عمل کردم  بعد که کامل خوب شدم  عکس روز اول بعد عمل رو براشون فرستادم  همشون گفتن  وااآاای چکار کردی!!! چرا رفتی!!!  گفتم چیزی نشده نگران نباشین  بخیر گذشت. بعدش عکس دوهفته بعد عمل رو فرستادم گفتم من دوهفته پیش عمل کردم الان خوب شدم و خداروشکر مشکلی ندارم.  کلی ذوق کردن😊

2728

سلام عزیزم.منم هفته ی بعد آن شاالله میرم پیش دکتر واسه معاینه که اگر اوکی بشه عمل کنم

چندوقته یه پلکم افتادگی کمی پیدا کرده و ظاهرم رو خیلی بد کرده.و چشمام قرینگیشون رو از دست دادن و یه چشمم کوچیکتر دیده میشه

کرم ترمیم چی استفاده کردین؟؟الان جای بخیتون در چه حده؟؟

سلام عزیزم.منم هفته ی بعد آن شاالله میرم پیش دکتر واسه معاینه که اگر اوکی بشه عمل کنم چندوقته یه پل ...

سلام عزیزم من الان یک ماه میشه عمل کردم متاسفانه جای بخیه هنوز هست علتش اینه کرم ترمیم کننده خوب استفاده نکردم  خواهرانه بهت پیشنهاد میدم هرچقدر گرونم بود کرم ترمیم کننده خوب بخر. دکتر بهم کرم سیکالفیت نوشت قیمتش ۳۰۰و خورده ای بود خیلی ازش تعریف میکرد، من یه کرم ترمیم کننده ارزون خریدم ۷۰تومن دوبار استفاده کردم  حساسیت داشتم دیگه نزدم، کاش همون اول یه کرم خوب خریده بودم.

سلام عزیزم.منم هفته ی بعد آن شاالله میرم پیش دکتر واسه معاینه که اگر اوکی بشه عمل کنم چندوقته یه پل ...

یه چیز دیگه  وقتی رفتی پیش دکتر بهش بگو افتادگی یه پلکم بیشتره  چون معمولا موقع عمل ب اندازه مساوی از پلک رو برمیدارن البته اگر دکتر خوب و کار بلد باشه خودش میدونه چکار کنه. دوستم مشکل شمارو داشت بعد عمل بازم یه چشمش افتادگیش بیشتر بود بعد که ب دکتر مراجعه کرده بود بهش گفته بوده مشکل از چشم خودت بوده من ب اندازه ی مساوی از هردو پلک برداشتم😐 

دوست من... ذررره ای در عمل شک نکن  اگر دکتر پیشنهاد عمل داد حتما قبول کن اصلا تردید نکن و ترس نداشته باش  دردش همون یکی دو روز اوله که با خوردن مسکن و کمپرس یخ دردش از نصف هم کمتر میشه 😊

مرسی عزیزم از راهنماییای مفیدت💋💋💋❤❤❤❤

یکشنبه وقت دارم با فوق تخصص جراح پلاستیک

فقط بخاطر عدم قرینگی چشام قصد عمل دارم وگرنه پف چشم یا گوشت اضافی رو چشمم ندارم اصلا.چشمام نرمال بود که یکیش جزئی افتاده و ظاهرمو بد کرده

شما هم یه جا نوشتین بچه کوچیک دارین.من بچم دوسالشه .سخت نیست این عمل با بچه؟

مرسی عزیزم از راهنماییای مفیدت💋💋💋❤❤❤❤ یکشنبه وقت دارم با فوق تخصص جراح پلاستیک فقط بخاطر عدم قر ...

با بچه کوچیک یه مقدار سخته. البته هر عمل یا هر کسی عملش مثل هم نیست مثلا دختر عموی من عمل کرد اصلا نه درد داشت نه ورم زیاد فقط یه ذره قرمز شده بود میگفت از روز دوم هیچ مشکلی نداشتم  اما من خودم چشمام ب شدت ورم کرده بود ب سختی میتونستم چشمامو باز کنم دردش دوروز اول خیلی زیاد بود اما وقتی کمپرس یخ میزاشتم و قرص مسکن میخوردم خیییلی بهتر میشدم هم ورمش کم میشد هم درد و سوزشش. البته من همسرم تو کار  خونه و بچه داری خیلی کمکم میکرد برای همین خیلی اذیت نشدم   ان شاءالله عمل شما از اون دسته عملای آسون و موفق باشه  امیدوارم ننیجه دلخواهتونو بگیرین 🌷    

مرسی عزیزم از راهنماییای مفیدت💋💋💋❤❤❤❤ یکشنبه وقت دارم با فوق تخصص جراح پلاستیک فقط بخاطر عدم قر ...

خواهش میکنم عزیزم من ک کاری نکردم  فقط میتونم دعا کنم که نتیجه ی دلخواهتونو بگیرن😘  

سلام بلنو چشاتون عالی شده مبارکه. ببخشید بعداز عمل انتی بیوتیک هم مصرف کردید؟چی ؟ چند روز؟

سلام عزیزم  من یه هفته دو جور کپسول  مصرف کردم یکیش چرک خشکن اون یکی هم دکتر گفت برای زود خوب شدن زخم هست حالا اگر جلوش رو پیدا کردم اسمش رو  اینجا مینویسم.  از همه مهمتر پماد ترمیم کننده زخم هست که بعد کشیدن بخیه باید استفاده بشه  کرم ک دکتر برای من تجویز کرد ۳۷۰تومن بود  متاسفانه من اون پماد رو نخریدم و یه کرم ترمیم کننده ارزون ۷۵ تومنی خریدم، بنظر من کسی که اینقدر هزینه جراحی میکنه حتما باید از کرم ترمیم کننده خوب استفاده کنه ک جای بخیه نمونه

2706