2726

سلام بچه ها زیاده اگر حوصله ندارین نخونین

من همیشه این موقع خوابم چون صبح زود باید بیدار شم

ولی فکرم خیلی مشغوله

من حدود دو سالی هست که سوره واقعه میخونم چندبارم ختم ۴۰ روزه گرفتم 

آخرین بارم با همسرم هر دو ختم گرفتیم

ولی

شوهرم تا حقوق میگیره به هفته نکشیده تمامه

۹ ساله ازدواج کردم خدا شاهده نه طلایی نه پس اندازی

یه سمند صفر داشتیم که شوهرم فروخت تا وارد بورس بشه وقتی وارد شدیم دو هفته بعدش منفی شد تا همین الان که یکسال گذشته و پولمون از نصفم کمتر شده

خودم ۳ ساله پیج هنری دارم اوایل خیلی خوب بود الان مدتیه مشتریام خیلی کم شدن نسبت به همکارام

یه پیج لباس راحتی ام دوماهه که راه انداختم اونم هنوز مشتری نداره و سرمایه ام خوابیده

الان موجودی کارت های منو شوهرم صفره 

بچه هام ۴۰۰ تومن عیدی گیرشون اومده بود که از اونم فقط ۲۰۰ تومن مونده

فردا هم تولد پسرمه بخاطره اینکه خانواده شوهرم نفهمن رفتم وسایل کیک رو خریدم که درست کنم شد ۸۰ تومن😢

من اصلا آدم ناله کنی نیستم ولی دیگه داره بهم فشار میاد 

این همه تلاش میکنم از خوابم میزنم کار میکنم ولی نتیجه نمیبینم

زندگی زیبا شد، درست از همان زمانی که تو تمام زندگیمان شدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

#رزق

❇️⇦ دعای مولا امیر المومنین علیه السلام که فرمود↯↯

🌀 کسی که روزی بر او تنگ شود و راه های کسب و تحصیل بر وی مسدود گردد،بخواند حق تعالی روزی او را فراخ و گشایش می گرداند و درب های کسب و تحصیل را برای معاش وی از جایی که گمانش را نمی کند فراهم می نماید . دعا این است⇩⇩⇩

❗️اللَّهُمَ‏ لَا طَاقَةَ (لِفُلَانِ‏ بْنِ‏ فُلَانٍ‏) بِالْجُهْدِ وَ لَا صَبْرَ لَهُ عَلَى الْبَلَاءِ وَ لَا قُوَّةَ لَهُ عَلَى الْفَقْرِ وَ الْفَاقَةِ اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ لَا تَحْظُرْ عَلَى ( فُلَانِ بْنِ فُلَانٍ) رِزْقَكَ وَ لَا تَقْتُرْ عَلَيْهِ سَعَةَ مَا عِنْدَكَ وَ لَا تَحْرِمْهُ فَضْلَكَ وَ لَا تَحْسِمْهُ مِنْ جَزِيلِ قِسْمِكَ وَ لَا تَكِلْهُ إِلَى خَلْقِكَ وَ لَا إِلَى نَفْسِهِ فَيَعْجِزَ عَنْهَا وَ يَضْعُفَ عَنِ الْقِيَامِ فِيمَا يُصْلِحُهُ وَ يُصْلِحُ مَا قِبَلَهُ بَلْ تَفَرَّدْ بِلَمِّ شَعْثِهِ وَ تَوَلَّ كِفَايَتَهُ وَ انْظُرْ إِلَيْهِ فِي جَمِيعِ أُمُورِهِ إِنَّكَ إِنْ وَكَلْتَهُ إِلَى خَلْقِكَ لَمْ يَنْفَعُوهُ وَ إِنْ أَلْجَأْتَهُ إِلَى أَقْرِبَائِهِ حَرَمُوهُ وَ إِنْ أَعْطَوْهُ أَعْطَوْا قَلِيلًا نَكِداً وَ إِنْ مَنَعُوهُ مَنَعُوا كَثِيراً وَ إِنْ بَخِلُوا فَهُمْ لِلْبُخْلِ أَهْلٌ اللَّهُمَّ أَغْنِ ( فُلَانَ بْنَ فُلَانٍ) مِنْ فَضْلِكَ وَ لَا تُخْلِهِ مِنْهُ فَإِنَّهُ مُضْطَرٌّ إِلَيْكَ فَقِيرٌ إِلَى مَا فِي يَدَيْكَ وَ أَنْتَ غَنِيٌّ عَنْهُ وَ أَنْتَ بِهِ خَبِيرُ عَلِيمٌ‏ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْ‏ءٍ قَدْراً إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْراً إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْراً وَ مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ‏❗️

⚠️ به جای فلان بن فلان نام خود را بگویید

📚کانال داروخانه معنوی

📚بحارالانوار ج ۹۲ ص ۳۰۱ 

📚مستدرک الوسائل ج ۱۳ ص ۴۱

★➻ @Darmanbadoa ⇜join

#رزق_روزی

❇️⇦ جهت گشایش در رزق و روزی این آیات را بخواند ↯↯

🌀 ( وَمَا مِن دَآبّهٍ فِی الأرْضِ إِلاّ عَلَى اللّهِ رِزْقُهَا وَیَعْلَمُ مُسْتَقَرّهَا وَمُسْتَوْدَعَهَا کُلّ فِی کِتَابٍ مّبِینٍ) [هود ۶]

🌀 ( إِنّ رَبّکَ یَبْسُطُ الرّزْقَ لِمَن یَشَآءُ وَیَقْدِرُ إِنّهُ کَانَ بِعِبَادِهِ خَبِیراً بَصِیراً ) [الإسراء ۳۰]

🌀 ( وَفِی السّمَآءِ رِزْقُکُمْ وَمَا تُوعَدُونَ*فَوَرَبّ السّمَآءِ وَالأرْضِ إِنّهُ لَحَقّ مّثْلَ مَآ أَنّکُمْ تَنطِقُونَ ) [الذاریات ۲۲ و ۲۳]

🌀 ( مّا یَفْتَحِ اللّهُ لِلنّاسِ مِن رّحْمَهٍ فَلاَ مُمْسِکَ لَهَا وَمَا یُمْسِکْ فَلاَ مُرْسِلَ لَهُ مِن بَعْدِهِ وَهُوَ الْعَزِیزُ الْحَکِیمُ ) [فاطر ۲]

📚 سر المستتر شیخ بهایی

★➻ @Darmanbadoa ⇜join

#رزق_روزی

💠 امام صادق(ع) فرمودند :

⚛⇦ اگر همه راه ها را رفته و هر کاری کرده اید و در روزیتان گشایشی حاصل نگشته

⚛⇦ هنگامی که نماز عشاء را خواندی با تانی و صبر و حوصله بگو :

❕اللَّهُمَ‏ إِنَّهُ‏ لَيْسَ‏ لِي‏ عِلْمٌ‏ بِمَوْضِعِ‏ رِزْقِي‏ وَ أَنَا أَطْلُبُهُ بِخَطَرَاتٍ تَخْطُرُ عَلَى قَلْبِي فَأَجُولُ فِي طَلَبِهِ الْبُلْدَانَ فَأَنَا فِيمَاأَنَا طَالِبٌ كَالْحَيْرَانِ لَا أَدْرِي أَ فِي سَهْلٍ هُوَ أَمْ فِي جَبَلٍ أَمْ فِي أَرْضٍ أَمْ فِي سَمَاءٍ أَمْ فِي بَحْرٍ وَ عَلَى يَدَيْ مَنْ وَمِنْ قِبَلِ مَنْ وَ قَدْ عَلِمْتُ أَنَّ عِلْمَهُ عِنْدَكَ وَ أَسْبَابَهُ بِيَدِكَ وَ أَنْتَ الَّذِي تَقْسِمُهُ بِلُطْفِكَ وَ تُسَبِّبُهُ بِرَحْمَتِكَ اللَّهُمَّ فَصَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ اجْعَلْ يَا رَبِّ رِزْقَكَ لِي وَاسِعاً وَ مَطْلَبَهُ سَهْلًا وَ مَأْخَذَهُ قَرِيباً وَ لَا تُعَنِّنِي بِطَلَبِ مَا لَمْ تُقَدِّرْ لِي فِيهِ رِزْقاً فَإِنَّكَ غَنِيٌّ عَنْ عَذَابِي وَ أَنَا فَقِيرٌ إِلَى رَحْمَتِكَ فَصَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ جُدْ عَلَى عَبْدِكَ بِفَضْلِكَ إِنَّكَ‏ ذُوفَضْلٍ عَظِيمٍ‏❕

📚 مستدرک الوسائل ، ج ۵ ، ص ۱۰۲

★➻ @Darmanbadoa ⇜join

اللّهُم صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
کلی ذکر و ختم واسع رزق و روزی میگم ولی فایده نداره نمیدونم شاید خدا داره امتحانم میکنه

گاهی اوقات گناهامون باعث براورده نشدن حاجاتمون میشه.

میشه واسه حل مشکلم یه صلوات بفرستید❤

ابجی منم بنده خدا یکماهه شوهرش بیکار شده چون ازاده،امشبم حالش بو بود تو گرمای جهنم خوزستان کولرشون سوخت تو این اوضاع😒بااینکه اونم همیشه ختم و...میگیره اما اونم حرف شما رو میزنه...

خدایا شکرت🙂❤
بمیرم برات عزیزم😔

منم سیزده ساله ازدواج کردم هرچی حقوق میگیریم خرج میشه.اصلا نمیشه پس انداز کرد از بس حقوقها کمه.هفتم تولده پسرمه بش نگفتم  دوست داره ی جشن کامل بگیریم اما واقعا از پس هزینش بر نمیام.اون کوچیکه نمیدونه تولدش کیه.

سوره ی ذاریات بخون مطمئن باش از جایی که فکرشو نمیکنی بت پول میرسه

ذکر ۴۰۰ استغفارو گرفتم عزیزم

اصلا دیگه وقت نمیکنم 

اینقدر فکرم مشغوله و کارم زیاد که مدتی حواس پرت شدم

گندم نماد برکت در تمام ملیت هاست! 🌾🌾

در یک‌ کاسه گندم بریزید و سه اسکناس داخل آن گذاشته بینشان هم میتوانید کارت های بانکی را جهت شارژ شدن قرار دهید.

کاسه گندم رو میتونید در جنوب شرقی یعنی قسمت ثروت بذارید. اگر نتونستید خوشه های گندم تهیه کنید این کاسه رو بسازید.

✔ باید دو سوم کاسه رو پر کنید.

✔ کاسه بزرگ برای این کار انتخاب کنید، کاسه های کوچک نتیجه عکس میدهند. مثلا کاسه با قطر بالای  ۲۵ سانتی متر.

✔ اگر درآمد شما ریالی هست باید از ریال استفاده کنید. ❌ استفاده از دلار و یورو کار اشتباهی هست و باعث میشه نتیجه درستی نگیرید.

✔ هر روز صبح گندم های کاسه رو هم بزنید

✔ گندم ها رو هر ۶ ماه یکبار عوض کنید. یعنی قبلی ها رو مثلا برای کبوترها بریزید. و گندم جدید بخرید.

✔ میتونید کارت عابر بانکتون رو بذارید. کارتی که زیاد استفاده میکنید. مثلا وقتی خونه هستید و لازمش ندارید. از سکه طلا هم اگر دارید میتونید استفاده کنید.

✔ اگر مثلا مهمون داشتید، کاسه رو موقتا بردارید اشکال نداره.

✔ اسکناس ها به سمت داخل کاسه باشند و سه تا باشند.

❌ در دکور و ویترین های خونتون از ظرف های خالی استفاده نکنید. کاسه های خالی نماد فقر هستند. اونها در کابینت ها بگذارید. ترجیحا بوفه و ویترین نخرید خیلی بهتره. میدونم خیلی هاتون دارید و ممکنه حس بدی بهش پیدا کنید. ولی من مجبورم بگم، چون شاید خیلی ها در حال خرید جهیزیه باشن. یا حداقل ویترین بدون آینه بخرید.

ولی میتونید داخل هر ظرف دکوری خوراکی، مثل شکلات بریزید یا گندم مرغی. هر ظرف رو دو سوم پر کنید‌.

با قطب نما جهت خونه رو پیدا کن گوشیا دارن

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
منم سیزده ساله ازدواج کردم هرچی حقوق میگیریم خرج میشه.اصلا نمیشه پس انداز کرد از بس حقوقها کمه.هفتم ...

عزیزم😔

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
دقیقا ماهم همینیم کاش قرعه کشی بنویسی از کم شروع کن ما ی کم سرپاشدیم باقرعه کشیایی ک نوشتیم

۳ تا اسم تو قرعه کشی داریم دو ساله اسممون در نیومده

ماهی یک و پونصد میدیم

شرایطت درست مثل ماست شوهرم همش کار میکنه حقوقشم خوبه ولی به هیچ جا نمیرسیم به هفته نرسیده ته جیبش خالی میشه

اصلا هم ولخرج نیستیم انگار جیب و کارتش سوراخه😐😐😐

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
2706