2733
2739
عنوان

رفلاکس پنهان و نخوابیدن نوزاد

462 بازدید | 10 پست

سلام مادرای عزیز دخترم ۵ماهشه رفلاکس پنهان داره گریه شدید و بیقراری در طول روز داره شیر خوردنش خوب‌نیست شیر خشک میخوره،جدیدا دچار بیخوابی شده حتی ۱۲ساعت پشت هم بیداره بعضی وقتا وقتی هم خوابش میکنم ده دقه ای بیدار میشه و میپره توی خوابو لرزش داره دیگه نمیدونم چیکارش کنم از بس دکتر بردمش و حرفای تکراری😔کلافه شدم از بیخوابی 

نشانه رفلا کس فقط همین است؟نوزاد من یه ماهشه میخوام بدونم رفلاکس داره یا کولیک؟

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شکر ....بابت تمام زندگیم اگر مادرم زود رفت اگر پدرم مرا رها کرد اگه فرزند ارشدم نیومده ترکم کرد اما به جاش دختری دارم که نفس مامانشه همسر ی دارم که جونم براش در میره و قراره مادر یه نی نی دیگه بشم چی از این بهتر که تنمون هم سالمه همینا بسه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نشانه رفلا کس فقط همین است؟نوزاد من یه ماهشه میخوام بدونم رفلاکس داره یا کولیک؟

شیر درست نمیتونه بخوره،سینش خس خس داره،خودش رو حالت کمونی میکنه و گریه شدید داره دیگه بعضیاش بالا میارن بعضی ها پنهان هستش که اسید میزنه توی گلوش و باعث میشه موقع شیر خوردن درد داشته باشه که دختر من این نوعش هست و بنظرم خیلی دردش بیشتره تا اینکه بالا بیاره😔😓

2738