2726
عنوان

رژیم لاغری

| مشاهده متن کامل بحث + 131 بازدید | 17 پست
این چیزیه که برای هرکس متفاوته شاید مقداری که من خوردم شما بخورید چاق بشید من روزی ۱۲۰۰ تا

بیاین داخل گروه تجربیاتتونو با بقیه به اشتراک بذارین

من دارم یه گروه میزنم از 10 تیر فعالیتمو شروع میکنم قراره هر کسی هر تجربه ای داره توش بیاد بگه از چند تا بچه ها که کاهش وزن 20-30 کیلو داشتن دعوت کردم که به عنوان ادمین از تجربه هاشون بگن هر کسی میخواد واتس اپ بهم پیام بده(الان تعداد کمه اما باید اعضا عضو بشن تا فعالیت اغاز بشه)

https://chat.whatsapp.com/EjHTBtHus1c1qawBYEy186

اگه لینک کار نداد به 09107248797 داخل واتس اپ پیام بدین

عزیزم من همه راه هارو امتحان کردم نشد ولی در اخر دوستم خانم راضیه رجبی رو بهم معرفی کرد به خدا از این رو به اون رو شدم خیلی کارش خوب بود کارشناس ارشد تغذیه هستن ایشون خیلی هم معروفه رژیم غذایی که بهم دادحرف نداشت جالب اینجا بود که من دائم در حال خوردن بودم ولی تو 6 ماه 15 کیلو لاغر شدم موهامم نریخت راستی مشاوره آنلاین هم داره میتونی بهش زنگ بزنی ازشون مشاوره بگیری خواستی شماره و سایتش و میدم بهت عزیزم فوق العادست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من همه راه هارو امتحان کردم نشد ولی در اخر دوستم خانم راضیه رجبی رو بهم معرفی کرد به خدا از ای ...

ااا چه جالب منم پیش ایشون مشاوره گرفتم بی نظیر بودن واقعا بی نهایت چاق و بد شده بودم اصلا یه وعضی تو 4 ماه 25 کیلو کردم عالیهههه خانم رجبی حتما حتما ازشون مشاوره بگیرین