2733
2734

سلام تو اقدامم ازصبح وقتی تو دسشویی میشینم لکه میبینم(البته عذرمیخوام🙏) اما تو طول روز لباس زیرم چندان کثیف نمیشه... لکه هاهم کم رنگه... 3روز دیگه هم مونده به پریودی... کسی میتونه کمکم کنه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم پیام میزارم که تاپیکت به روز بشه، ولی شرمنده گلم من اطلاعاتی در این مورد ندارم

تسبیحت کو📿یه صلوات مهمونم کن بیکار نمون   👈حاجتی کوچک از خدای بزرگ دارم..برا حاجت روا شدنم صلوات میفرستید☺🌹صلوات فرستادید بگید منم براتون بفرستم.🍀
2731

بچه ها هرکی میدونه بیاد راهنمایی کنه🌹

تسبیحت کو📿یه صلوات مهمونم کن بیکار نمون   👈حاجتی کوچک از خدای بزرگ دارم..برا حاجت روا شدنم صلوات میفرستید☺🌹صلوات فرستادید بگید منم براتون بفرستم.🍀
2738

سلام عزیزم در صورتی که لک بینی در طول روز یکی دو بار باشه اونم برا دو روز به رنگ تقریبا قهوه ای و دیگه قطع بشه میشه لک لانه گزینی 

که پنجاه درصد خانمها نمیبینن 

اگه در اقدام هستی عزیز 

زمان پریودی عقب جلو میشه و نشونه امادگی رحم برا بارداری هست 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

عزیزم دیدن لک در اقدام نی نی سایت اینو سرچ کن شاید مطالب مفیدی برات بیاره،معمولا تاپیکای قدیمی در مورد نی نی و اقدام بودن حتما مطالبی میاره

2706