2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من خیلی لاغر بودم بعد از ازدواج چاق شدم الان نمیتونم وزنمو بیارم پایین نه اهل رژیم گرفتنم نه شوهرم میذاره رژیم بگیرم چاق نشی که مکافاته 

مامان دو تا پسر خوشگل😍😍یکی آسمونی😭😭😭یکی زمینی 🥰😍🤩😘

فقط باید بخوری

برنج ماکارونی نون سیب زمینی شیر موز بادوم زمینی کیک بیسکویت نوشابه شیرینی  سالاد با سس

صبونتم کامل بخور

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

مصرف کربو هیدراتتو ببر بالا. ماکارونی عالیه سیب زمینی پخته تخم مرغ.خورشت لوبیا چیتی. شیرموز. میوه ها. احیل ها. مثل بادام درختیو و بادام هندی اینا عالین

نفس آقامونم 😌❤
2714
من خیلی لاغر بودم بعد از ازدواج چاق شدم الان نمیتونم وزنمو بیارم پایین نه اهل رژیم گرفتنم نه شوهرم م ...

چرا بعد ازدواج وزن میره بالا؟

دنیا رو ب سایر خودم میرقصونم😉💃

زیاد بخور فقط مواظب معدت باش قرص امگا و قرص آهن بخور  هر روز صبح سیب زمینی آبپز با کره بخور 

من سر درد داشتم دکتر یه قرص داده بود بهم نصفشو میخوردم اشتهام خیلی باز شده بود کاش میشد بگم ولی فکر نکنم سر خود بشه مصرف کرد 

❌مخالف نظرم بودی ریپ نزن چک نمیکنم❌درخواست دوستی ندید🌠
2706