2726
سلام بازم منم😁 میشه یه ذکر بگی که خانوادم اجازه بدن برم سرکار از اون ختم استغرالله هم ۷۰۰۰ ...

سلام نفس

خوش اومدی

ختم ۱۲۴۰۰۰صلوات عالیه

هر دعا یا ذکری چیزی خواستین در خدمتم😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سمیه جون بازم منم😁 میدونم خیلی میام سراغت خیلی پرسش دارم ولی این یکی به امید خدا انشالله آخریش باش ...

سلام عشقم چطوری؟؟😍😍😍

من که از خدامه ازم سوال بپرسی😍

با چیزایی که گفتم حاجت گرفتی؟؟

دو رکعت نماز ( به نیت نماز فرج و حاجت )بگذار، بعد از آن بگو:👇🏼👇🏼💠 يا مَنْ أَظْهَرَ الْجَمِيلَ وَ سَتَرَ الْقَبِيحَ يَا مَنْ لَمْ يُؤَاخِذْ بِالْجَرِيرَةِ وَ لَمْ يَهْتِكِ السِّتْرَ يَا عَظِيمَ الْمَنِّ يَا كَرِيمَ الصَّفْحِ يَا حَسَنَ التَّجَاوُزِ يَا وَاسِعَ الْمَغْفِرَةِ يَا بَاسِطَ الْيَدَيْنِ بِالرَّحْمَةِ يَا مُنْتَهَى كُلِّ نَجْوَى وَ يَا غَايَةَ كُلِّ شَكْوَى يَاعَوْنَ كُلِّ مُسْتَعِينٍ يَا مُبْتَدِئاً بِالنِّعَمِ قَبْلَ اسْتِحْقَاقِهَا  💠 سپس ده بار بگو يَا رَبَّاهْ  💠 سپس ده بار بگو يَا سَيِّدَاهْ 💠 سپس ده بار بگو يَا مَوْلَاهْ 💠سپس ده باربگو يَا غَايَتَاهْ 💠 سپس ده بار بگو يَا مُنْتَهَى غَايَةِ رَغْبَتَاهْ  💠 سپس بگو أَسْأَلُكَ بِحَقِّ هَذِهِ الْأَسْمَاءِ وَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِينَ ع إِلَّا مَا كَشَفْتَ كَرْبِي وَ نَفَّسْتَ هَمِّي وَ فَرَّجْتَ غَمِّي وَ أَصْلَحْتَ حَالِي💠 و سپس به هر صورتی که می خواهی دعا کن و حاجاتت را بگو 💠 سپس گونه راست صورت خود را روی سجده (روی مهر) بگذارید و 100بار بگویید يا مُحَمَّدُ يَا عَلِيُّ يَا عَلِيُّ يَا مُحَمَّدُ اكْفِيَانِي فَإِنَّكُمَا كَافِيَايَ وَ انْصُرَانِي فَإِنَّكُمَانَاصِرَايَ 💠 سپس گونه چپ صورت را روی سجده و مهربگذارید و 100 بار بگویید 👈أدْرِكْنِي💠 و سپس در همان حالت مکررا می گویید الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ تا نفس شما قطع شود و سپس سر خود را از سجده بلند می کنید که ان شالله حاجت روا شوید

سلام عشقم چطوری؟؟😍😍😍 من که از خدامه ازم سوال بپرسی😍 با چیزایی که گفتم حاجت گرفتی؟؟ دو ...

سلام عزیز دلم خوبم بخوبیت😘

اجی فهمیدم اون خواسته هام اشتباه بودن و خداروشور میکنم که نزاشت بیشتر از این غرق بشم☺

ولی برا رضایت مامانم اون سی هزاز استغفرالله گفتم مامانم دلش نرم شدش😍ولی خانواده بابام این سری نه میارن

اجی این نماز چندوقت باید بخونم؟

اسمش چیه؟

سلام عزیز دلم خوبم بخوبیت😘 اجی فهمیدم اون خواسته هام اشتباه بودن و خداروشور میکنم که نزاشت بیشتر ا ...

فقط یک بار بخون 

همه چی درست میشه عشقم مطمئن باش😍

نماز و دعای فرج گلم

فقط یک بار بخون  همه چی درست میشه عشقم مطمئن باش😍 نماز و دعای فرج گلم

ینی فقط یبار بخونم🥺🥺

مطمئنم این کار درست نیشه خدا پشتمه همه چی اوکیه فقط یکم رضایت خونواده بابام میخام همین🥰

ینی فقط یبار بخونم🥺🥺 مطمئنم این کار درست نیشه خدا پشتمه همه چی اوکیه فقط یکم رضایت خونواده بابام ...

توکلت به خدا دختر

2706