2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

منننننن خیلی دوست دارم درباره اجنه و جادوگری و این چیزا مطالعه کنم😁

تو خواب تا دلت بخواد دیدم اما تو بیداری فقط وجودشونو حس کردم

فمنیسم،،،دنبال برابری ،جهانی بهتر ، دنیایی که یه دختر بخاطر اینکه یه دختره آزادیشو ازش نگیرن !!! وقتی شب رفت بیرون از خونه بهش توهین نشه ، امنیت داشته باشه ،،، چه زن های ایرانی که به جای آواز خوندن مجبور نشدن سبزی پاک کنن چون فقط این جماعت معتقده صدای زن حروم و شنیدنش گناه ، زن باید تو خونه ظرف بشوره و سبزی پاک کنه :) ،،،وقتی تو بلاد کفر میرن مریخ و فیلمای درمورد پریودشون اسکار میگیره ، ما هنوز درگیر کیسه مشکی برای نوار بهداشتی هستیم :)))))طبق قانون ازدواج با دختر سیزده ساله هیچ‌ مشکلی نداره چون اونقدر بالغ شده که بتونه یک آدم دیگه رو هم به زندگی بیاره ، ولی همون دختر بالغ حق رای دادن،  گواهینامه داشتن ، بدون اجازه پدر از کشور خارج شدن ، حق مستقل شدن و حق به سرپرستی گرفتن یک فرزند رو نداره . ،،، این همون دنیاییه که یه عده تهی مغز ساختن ... اما میشه تغیبرش داد ... تغییر از من شروع میشه ، از تو شروع میشه، از ما شروع میشه ؛)
2714

مامان من حسش کرده اوایل ازدواج تو خونه ای که بودن وقتی بابام میرفته یکی بوده که فقط حسش میکرده چندبارم صدا میزده مامانمو و حتی مامانم میگه یبارم ظهر خواب بودم اومد کنارم خوابیده خیلی ترسیدم بعد دستشو انداخت روم بسم الله گفتم دیدم دستشو برداشت و رفت

مامان من حسش کرده اوایل ازدواج تو خونه ای که بودن وقتی بابام میرفته یکی بوده که فقط حسش میکرده چندبا ...

یا خدا  😶🚶‍♀️

من حس میکنم هرجا میرم یکی کنارمه🚶‍♀️

2706