2737
2734
عنوان

چرا کیکم اینجوری میشه😭

602 بازدید | 53 پست

الان کیک درست کردم با رسپی

دولیوان ارد

یک لیوان شکر 

۳ تخم مرغ

یک لیوان ماست

نصف لیوان روغن مایع

دوقاشق غذاخوری پکینگ پودر و نصف قاشق چایخوری وانیل

مواد رو ک ریختم قالب تا نصفش هم نشد بعد پخت هم ی ذره پف کرد پخته شدش نصف قالب شد.دوس دارم مث کیکای عصرانه بیرون پف کرده باشه ولی نمیدونم کجا اشتباه کردم.توروخدا کمکم‌کنین😭😓

💗قلبم شاید تپیدن یادش بره ولی دوست داشتن تورو یادش نمیره💗

باید اسفنجی درست کنی با۶تا تخم مرغ بدون بکینگ پودر و با شیر

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فرقبلاگرم کرده بودی؟

2738

آرد باید سه بار الک شه

کم هم بزنی تا بافت خیلی مسنجم و سنگین نشه

بکینگ پودر تازه باشه

تخم مرغ هم دمای محیط باشه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

اتفاقا ماست خیلی باعث کیک پف کنه

در فر رو باز نکن بکینگ پودر مونده و کهنه نباشه  فر از قبل گرم کن ۱۵ دیقه با دمایی ک میخای کیک بپزی

بیش از حد هم بزنی پف نمیکنه

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰
2706