2091
2106
عنوان

چقدر امروز دلم گرفته و حالم بده😔

224 بازدید | 20 پست

بچه ها خیلی دلگیرم‌امروز منوشهر غریبم و از عید ب بعد دیگ‌نرفتم ب خونوادم سر بزنم اینحا هیچکسو ندارم باهاش رفت و امد کنم😪هستنا ولی زیاد اهل رفت و امد نیستیم از فامیلای شوهرمن

نزدیک ۶ماهه ماشین خریدیم چقدر ذوق کردم گفتم از این ب بعد دیگ‌میریم میگردیم و فلان هیچ گهی هم نخوردیم😭

تقریبا ۳ ۴ بار تاحالا اخرهفته ها ب شوهرم میگم بریم فلان جا همش میگه بخدا اخر هفته ها ترافیکه و بهونه میاره میبره بیرونا ن که نبره ولی یجوری خرف میزنه پشیمونت میکنه سیاست داره میگه مثلا باشه بریم ولی بخدا ۱۱ شبم‌نمیتونیم برگردیم و اینا حالا من ۳ هفته ست اخر هفته میگم بریم آتیشگاه ی بار گفت ترافیکه ی بار گفت دیر گفتی باید صبح میرفتیم یه بارم رفتیم پسرم تو راه بالا اورد کوفتمون شد دور زدیم برگشتیم اول مسیر

حالا امروز خونه بود گفت یه ساعتی با دوستم برم بیرون دوستشم خیلی ادم‌ خوبیه مجرده شوهرمم اصلا رفیق باز نیست همین یدونه دوستو داره ساعت ۱ رفت بدون نهار حالا من هی میگم الان میاد ی ساعت دیگ میاد از لجمم زنگ نزدم ساعت ۶ پیام داده دیر اومدم نگران نشو من آتیشگام😒

از ۳ بهمن ۹۶ عضوم😊 این سومین کاربریمه😃                             بزن باران هوا ابریست ، نفس بالا نمی آید.. بزن باران نوازش کن تن رنجور مردم را ..  زمین حال بدی دارد...

اسمت چیه

بزن رو 🌹    آیا کسی هست با من حرف بزند؟ 👇👇👇👇👇 https://harfeto.timefriend.net/16272868464631                                  اهلی کردن" یعنی چی ؟ یه چیزیِ که پاک فراموش شده معنیش   ایجاد علاقه  کردنه. "اه اما اگه بعدش تومنو اهلی کردی" اونوقت هردوتامون به هم احتیاج پیدا میکنیم.

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

منم جوابشو ندادم امشبم میخوام قهر راه بندازم 

از کی تا حالا پامو از خونه بیرون نزاشتم همش درگیر حمالی و خونه تمیزکردن و بچه داریم واقعا خیلی احساس خستگی میکنم خیلییییی بعد اقا ب جای اینکه بگه این همه زنم گفت اتیشگاه بزار امروز ببرمش پاشده با دوستش رفته برا من ترافیکه با دوستش بره ترافیک نیست

از ۳ بهمن ۹۶ عضوم😊 این سومین کاربریمه😃                             بزن باران هوا ابریست ، نفس بالا نمی آید.. بزن باران نوازش کن تن رنجور مردم را ..  زمین حال بدی دارد...
2064
اسمت چیه

چرا

چیکار ب اسمم داری

خب ترافیک باشه

یه ساعت هم تو ترافیک بمونید چی میشه

هر چقدر گذشته ها بد بوده ولی....  باز نیست مثل ما توی این محدوده....                   همه چیزو واسه اینکه دلت کنار دلم باشه من ساختم...    کی گفته اونایی که مال همن اونایی که عاشقن باختن؟!........                         
چرا چیکار ب اسمم داری

ههمینجوری😍🌺

بزن رو 🌹    آیا کسی هست با من حرف بزند؟ 👇👇👇👇👇 https://harfeto.timefriend.net/16272868464631                                  اهلی کردن" یعنی چی ؟ یه چیزیِ که پاک فراموش شده معنیش   ایجاد علاقه  کردنه. "اه اما اگه بعدش تومنو اهلی کردی" اونوقت هردوتامون به هم احتیاج پیدا میکنیم.
2050

اوومد بهش بگو خوش گذشت بعد که گف آره بگو منم خیلی دوست داشتم برم  آتیشگاه 

بسم الله الذی لایضر مع اسمه شیئ فی الارض و لا فی السماء و هو السمیع العلیم برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم .... خدایا ریشه این کرونا رو نابود کن 
بعد به دوستش میرسه ترافیک نیست ؟! اونم اخر هفته که قیامته 😑

منم همونو میگم دیگ وقتایی ک دلش نخواد خوب بهونه میاره انقدرم قشنگ قانعت میکنه ک حد نداره

مثلا میگه زندگیم بخدا میبرمت ولی فلان و بهمان میریم گیر میکنیم تو ترافیک بگو ی جای دیگ بریم و... اصلا یجوری حرف میزنه کلا قضیه رو منتفی میکنه

بگو چه خوب با دوستت باشی، نه ترافیک هست نه دیر میشه

دلم‌نمیخواد اصلا بهش پیام بدم و محل بزارم شب بیاد خونه دارم براش

شامم درست نمیکنم

2104
اوومد بهش بگو خوش گذشت بعد که گف آره بگو منم خیلی دوست داشتم برم  آتیشگاه

😭😭😭😭😭

من سه هفته ست منتظرم اخرهفته بشه راضیش کنم برم هربار نمیشه پاشده با دوستش بی سروصدا و بی دنگ و فنگ‌رفته

من‌چقدر بدبختم

هیچ کجارم ندارم حداقل خودم برم 

😭😭😭😭😭 من سه هفته ست منتظرم اخرهفته بشه راضیش کنم برم هربار نمیشه پاشده با دوستش بی سروصدا و بی ...

درکت می کنم شوهر منم شده که با مامانش میره بیرون من و بچه ها رو نمی بره ولی من بعدش دعوا نمی کنم به زوی خودم نمیارم یکدفه هم همین جمله رو که بهت گفتم بگی به شوهرم گفتم  مات موند فرداش از سرکار که برمیگشت گف ناهارو بذار تو سبد بریم بیرون 

بسم الله الذی لایضر مع اسمه شیئ فی الارض و لا فی السماء و هو السمیع العلیم برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم .... خدایا ریشه این کرونا رو نابود کن 
الان اومدن دعوا اینا نکنین ولی با خنده بگین خب پس فقط میخوای ما رو ببری ترافیکه دیگه

وقتی حالم بده چرا دعوا نکنم

میخوام از دماغش دربیارم

شوهر منم ما رو هیچ جا نمیبره الانم خوش خوشانش شده که کرونا اومده دیگه هر موقع میگیم میگه مگه کرونا تموم شده افسرده و غمگین هر روز تو خونه ایم،خونمونم افتاب نداره تمام بدنم درد می‌کنه نه نور میبینم نه زندگی همین طوری شب و روز میشه

1718