2726
عنوان

خواستگاری که میگن...

741 بازدید | 24 پست

تو محل کارم یه نفرو  بهم میخوان معرفی کنن  همکارم گفت : همکار اون آقا گفته خیلی بنده خدا خجالتی اینقدر پسر خجالتی که برای صبحانه هم نمیاد پیش همکاراش( همکاراش مرد هستن)!!!

هنوز ندیدمش اما حوصله ندارم وقت خودمو تلف کنم نظرتون چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شوهر دختر داییم اینجوره کم رو بشدت حتی خونه داییم نمیره دختره پیر شده میگ خیلی مهربونه اما همین که ه ...

والا از همکارم هم دلخور شدم برگشته میگه بنده خداااااا خخخلییی مظلومه حتی واسه صبحونه هم پیش همکاراش نمیره 

خجالتی پخمیگه  پر روییم بی ادبیه  مرز بینه این دو تا خوبه یعنی نه اینوری نه اونوری  ...

من پیش همکارای مرد  غذا میخوردم معذب بودم ولی با خانوما نه .   البته کارآموز بودم اونجا.. 

بنطرتون خجالتی ام؟

لایک نکنید ❤️
والا از همکارم هم دلخور شدم برگشته میگه بنده خداااااا خخخلییی مظلومه حتی واسه صبحونه هم پیش همکاراش ...

شاید دلیل دیگه ایی داره. ننیشه به این حرف اکتفا کرد. باهاش حرف بزن. اگر تو ارتباط با خودت کمرو نبود یعنی دلیل دیگه ایی داره که لزوما بد نیست. به نظرم یه بار حداقل خودت رودر رو باهاش حرف بزن. ولی اگه بهت ثابت شد خجالتیه دیگه سعی کن منطقی تصمیم بگیری

والا از همکارم هم دلخور شدم برگشته میگه بنده خداااااا خخخلییی مظلومه حتی واسه صبحونه هم پیش همکاراش ...

میدونی معمولا همکارا سرغذا خوردن خیلی چرت و پرت میگن. بعضیا دلشون نمیخواد تو بحثای پوچ شرکت کنن. بعضیا عادت دارن تو آرامش غذا میخورن

2706