2703
2713
عنوان

💮بیان میخوام یک کار خیر بهتون یاد بدم💮اول

| مشاهده متن کامل بحث + 1296 بازدید | 26 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ده هزار تومن؟  چجوری با ده تومن سرپرستی میگیری؟

بله میشه برید کمیته امداد با ماهی ده هزار سرپرست بشید خیلی راحت و خوب

اقاهستم ب کوری چشم دشمنان😂عامو چرا گزارش میزنی😐بچه خوبی باشی میتونی لواشک برداری😊فقط باکلاسا لایک کنند  😂بی کلاسا ریپ نکنند😐😂بترکه چشم حسود اگه من ترکیدم😂
ده هزار تومن؟  چجوری با ده تومن سرپرستی میگیری؟

ده تومن به خیریه که حمایت میکنن از کودکان بد سرپرست وبی سرپرست بدین

خودش یک جور سرپرستیه

💮بیایین بهتون کار خیر یاد بدم💮روی جمله داخل گُل کلیک کن   📣دوست عزیزم📣توی تاپیک کار خیر که رفتی 🌟لطفا تاپیکای بعدیشم بخون و بین دوستات به اشتراک بذار تا توی ثوابش شریک باشی خدایا مارا از خواری نفس نجات بده 💚تاپیک صلوات برای ظهور وسلامتی حضرت مهدی عج💚 💫اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم💫
2720
چند وقت پیش یه آقایی که واسه عمل چشمش به700میلیون پول نیاز داشت کمک کردم 3تام بچه داشت بنده خدا

جات وسط بهشت😉😚

۱. ممنون واسه بودنت تو سالی که گذشت                         ۲.آرزو واسه داشتنت تو سالِ جدید 🤍🫀
من همیشه استخون  مرغ اینا رو جمع میکنم  میزارم فریزر   زیاد میشه میدم سگ بخوره

وای چ قشنگ😉😍

عالیه .

حتی منم شبا تو خیابون سگهایی رو میبینم که شکم شون چسبیده به پشت شون. براشون گوشت میدم😇😊

۱. ممنون واسه بودنت تو سالی که گذشت                         ۲.آرزو واسه داشتنت تو سالِ جدید 🤍🫀
وای چ قشنگ😉😍 عالیه . حتی منم شبا تو خیابون سگهایی رو میبینم که شکم شون چسبیده به پشت شون. براشون ...

گریه م گرفت 

منم حامی و عاشق حیوونا 

تو از زمان تولد درون من بودی وگرنه عشق که اینقدر اتفاقی نیست... 
2714

بقیه تاپیکها هم بخونید سعی کنید به دیگران یاد بدین🌻💚

💮بیایین بهتون کار خیر یاد بدم💮روی جمله داخل گُل کلیک کن   📣دوست عزیزم📣توی تاپیک کار خیر که رفتی 🌟لطفا تاپیکای بعدیشم بخون و بین دوستات به اشتراک بذار تا توی ثوابش شریک باشی خدایا مارا از خواری نفس نجات بده 💚تاپیک صلوات برای ظهور وسلامتی حضرت مهدی عج💚 💫اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم💫
عنوان
201 بازدید| 11 پست

این بادکنک در ارتفاع بالا مبترکه و پلاستیکش در دریا رودخانه اب و کوه وجنگل... میفته پرنده ها و سایر حیوانات فکر میکنند غذا هست  متاسفانه خفه میشن. هر سال هزاران پرنده به خاطر خفگی بر اثر بادکنک هلیوم میمیرند. اگر. به محیط زیست اهمیت میدین. سعی کنید تا حد امکان نخرید چون گاز این بادکنک برای محیط زیست خطرناک هست. 

😎💚🐬

سلام ، من  تیغ و استخوان های  تیز  و شیشه شکسته  رو. توی چند تا  کاغذ و نایلون میپیچم ،،و محکم چسب میزنم دورش ،،،که دست  ضایعات جمع کن ها،،،و  زباله گردها ،، و ماموران شهرداری ،،  آسیب نبینه ،،،

صدقه دادن برای سلامتی مولا

و نماز و قران خوندن به نیت ظهورشون

انچنان آرامش به وجودتون میده قابل وصف نیست

دعای مستجاب وتوجه اقای عالم وامضاشون اگه پای پروندتون باشه

در دنیا و آخرت عاقبت بخیر میشید

فقط یکی بگه چه ثوابی وچه فضلی از این بیشتر؟!!!!!!

هرچند که این دین بر گردن تک تک ماست

چون ادای حق مومن از واجبات هست

امام زمان که جای خود دارند وامام زمانه ی هم عصر ماهستند

مثل امام حسین ع که امام زمانه عصر خودشون بودند وامام هم اکنون ما

الگوی ما شیعیان خانم حضرت زهرا (س) هستند که در راه دفاع از امام زمانه خودشون که همسرشون هم بودند  حضرت علی (ع) شهید شدند

وحضرت زینب (س) هم عمر مبارکشون رو در راه دفاع از امام زمانه خودشون امام حسین (ع) گذاشتند.

ما میتونیم هر کار خیری رو نذر سلامتی وفرج ایشان کنیم تا در امر عظیم ظهور مبارکشون به اندازه یک قطره در اقیانوس سهیم باشیم

اگر حتی چند ثانیه بتونیم با نیروی دعا به درگاه خدا واعمالمون ظهور ایشون رو به جلو به خواست خدا بندازیم در ثواب همه ی خوبی ها که به خلایق میرسه در  اون دوره وهمه ی شرها وفتنه ها وظلم ها که از سر خلایق رفع میشه هم شریکیم، ان شاءالله

آسونه فقط همت میخواد.