2703
2553
عنوان

با شوهر بی احساس و بی عاطفه چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 325736 بازدید | 145 پست
شوهرمن اوایل خیلی بی احساس بود حتی تاجایی پیش رفت که باهاش درمورد طلاق حرف زدم وخیلی جدی مطرحش کردم ...

خداروشکر مشکلتون با ابتدایی ترین شیوه های شوهر داری به این سادگی حل شده بعضی آقایون خیلی پیچیده تر از اینها هستن هر شگردی بزنی دورت میزنن میدونی چرا / چون این ما خانمها هستیم که به تصورمون یک تنه باید همیشه و همه جا به دنبال جذب نظر شوهر باشیم و اونو راضی نگه داریم اگه رابطه سرد شد حتما ما باید به فکر اصلاح یا تغییر باشیم  یکی خودشو به آبو آتیش میزنه اونیکی فقط کار خودشو میکنه 

به نظرم آقایون خیلی باهوش تر از اون چیزی هستن که فکر میکنیم اونها بهتر از ما میدونن رابطه خرابه بعضیها با چند روز یا هفته داخل غار تنهاییشون بمونن دوباره به زندگی بر میگردن بعضیهام عین شوهر من هیچ شگردی بهش جواب نمیده جز بی محلی شدید و از اونطرفم دارم روی خودم کار میکنم که نباید اینقدر منتظر محبت از طرف اون باشم به تفریحاتم و خودم برسم چون معتقدم از یک جایی  بهبعد باید اون نگران رابطمون و از دست دادن من بشه و اگرم نمیشه بازم حیفه وقت که صرف جلب نظرش بکنم که نتیجه ای جز خورد شدن شخصیت و غرورم نداره

سلام حرفاتون و خوندم. منم همین مشکل و دارم ۱ سال و نیمه عروسی کردم. شوهرم خیلی مرده خوب و آروم و سال ...

عزیزم شما میگی هر یک ماه برا من هر 6 ماهم نبود  الانم یک ساله ... بارها از صحبت و هزاران شیوه دیگه رو امتحان کردم خودشم خوب میدونه ولی هیچ واکنشی نشون نمیده منم کلا زدم به در بی خیالی  خداروشکر هیچی به دست نیاوردم قیافه تعجب آور  و کنجکاویش که قبلا همینم نبود برام پیشرفت محسوب میشه خخخخ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من ی مردم .بتازگی هم دختری خدا بهمون داده.راستش من مثل اول ازدواجمون نیستم درسته شاید سردترم شدم اما زن و بچمم دوست دارم.ما مردا ی دنیای خیلی بزرگ و راز مانند درون خودمون داریم ک بازگو نمیکنیم.ب نظر من ممکنه شوهرت ی مشکل بزرگ داشته باشه یا اینکه نیازهاشو نتونستی براورده کنی.حتی ادمهای گرم مزاجی مث منم ممکنه سرد بشن مردا نباید سرد بشن

سلام به همه. 

مشکل بزرگیه من خودم هم تا حدی درگیرشم. البته من وضعیتم یه کم خاصه چون دلیلش رو تقریبا میدونم. 

شرایط خاص دخترم و بیماری‌های ریز و درشتش که از اواخر بارداری خودش رو نشون داد و ماه به ماه بیشتر شد یه جایی باید خودش رو نشون میداد دیگه....

بازم خدا رو شکر. 

خدایا شکرت.

جان به قربان حسین و لب عطشان حسین...           السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین

به نظرم یه مدت فقط به خودت توجه کن و برو توی غار تنهایی خودت ورزش کن بیرون باش غذاهای انچنانی درست نکن براش دست نیافتنی شو چون احساس میکنه در هر حالتی هستی باهات اینجوری میکنه برای خودت ارزش قایل شو اون یاد میگیره که ارزش قایل بشه و وابسته نباش

2714

زندگی رو هرجور ببینی همونجوری برات پیش میاد پس زیاد تلقین نکن که دوسم ندار چون انرژی بدت به اون منتقل میشه وهمین کار رو خرابتر می کنه تو ذهنت بهش خوش بین باش تا انرژیه مثبتت روش اثر بزاره وشادی رو تو ذهنت زیاد کن که شاید خیلیا دوس داشتن که فقط شوهرشون کنارشون باشه همیشه خدارو شکر کن تا بیشتر بهت بده چون کفران نعمت باعث میشه که همونم بدتر بشه بهت پیش نهاد می کنم کتاب جادوی سپاسگزاری   رو بخونی خیلی بدردت می خوره وصددرصدفکرتو به زندگی تقییر میده

سلام بچه ها

پیام هاتون رو خوندم لطفا منم راهنمایی کنید

من ۱۰ماهه که نامزد کردم

نامزدم دوست داییم هست و اختلاف سنی مون هم۴ساله

اوایل خییییلی باهم خوب بودیم ایشون شیراز زندگی میکنن و من تهران هستم و باهم توی تهران میریم سرکار یه بعضی وقتا که برای دیدن خانواده به شیراز می‌ره وقتی برمیگرده رفتارش عجیب میشه انگار وبد میشه

باهم جدیدا خیلی دعوا میکنیم دیگه تحمل این همه حرف شنیدن رو ندارم

بنظرتون بهم بزنم نامزدیمون رو؟

چیکار کنم؟

سلام بچه ها پیام هاتون رو خوندم لطفا منم راهنمایی کنید من ۱۰ماهه که نامزد کردم نامزدم دوست داییم ...

نمیدونم الان بهم زدیش یانه؟

ولی اگه درست نشد بهم بزن

درگیر کسی شدیم که درگیری هرکسی شد جزما...🙃
رزاجون اینقدر ازش سرد شدم که دلم نمی خواد باهاش رابطه داشته باشم. خیلی سعی می کنم ولی دست خودم نیست ...

نه بنظرم ربطی نداره

شوهرمن ۱سال ازم بزرگتره دلی دقیقا همینطوره ک شما میگین

2706