2091
2106

سلام خوشگل خانما من یه بار داستان ازدواجمو گذاشتم براتون و دوروزم پربازدید بودم باید خیلی هاتون منو دیده باشید و بشناسید الانم میخوام خاطره بارداری و زایمانمو براتون تعریف کنم آخرشم عکس پسرمو میزارم البته ۹۰درصدتون دیدینش😊

اسم ها طبق تاپیک قبلم مستعاره(علی و زهرا😂😊)

از ۳ بهمن ۹۶ عضوم😊 این سومین کاربریمه😃                             بزن باران هوا ابریست ، نفس بالا نمی آید.. بزن باران نوازش کن تن رنجور مردم را ..  زمین حال بدی دارد...

داستانو تایپ کردم از قبل کپی میکنم هرکی دوس داره دنبال کنه و بخونه لایک کنه

از ۳ بهمن ۹۶ عضوم😊 این سومین کاربریمه😃                             بزن باران هوا ابریست ، نفس بالا نمی آید.. بزن باران نوازش کن تن رنجور مردم را ..  زمین حال بدی دارد...

بزار اسی 

ببخشید چون کار خیره دوست دارم همه ببینن دوستان من اموزش خیاطی دارم و تصمیم گرفتم برای افرادی که توانایی مالی ندارن به صورت رایگان یا هر چقدر خودشون پرداخت کردن آموزش بزارم اگه کسی رو شناختید بهم معرفی کنید

📢توجه توجه📢📌آموزش خیاطی زنانه و بچگانه  طبق متد متریک از مبتدی تا حرفه ایی همراه با فیلم و عکس و جزوه و رفع اشکال فقط و فقط۲۰۰ هزار 📌 دوستانی که خیاطی بلدید و میخواید مدلای جدید آستین یقه یا حتی الگو کشی یه لباس خاص رو یاد بگیری میتونم کمکت کنم با یه هزینه کم

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

لایک پلیز

مـــــــــیوه درونم فـــــــرزندم بی صبــــــــرانه مـــــشتاق دیدارت هــــــــــستم😍😘💓........لطفا برای سلامتی توراهیم یه صلوات بفرست 🙏💚 .......‌‌‌‌‌............... "کسی که ده ها دفعه روی سنگی بلغزد، مستحق آن است که هر دو پایش بشکند."

بگو

🌼اللهم احفظ امام زماننا و سیدنا و مولانا صاحب الامر و الزمان اللهم احفظ قائدنا الامام خامنه اے🌼خوب شد کہ رخ از آینہ پنهان کردے😍هر پریشان نظرے لایق دیدار تو نیست💕😙اَلهُمَ عَجِل وَلیکَ فَرَج
همونی که پسرت چشاش آبی بود؟ من ندیدم

اره عزیزم

2050

من از اول عروسیم‌همش دلم میخواست نی نی بیارم و همسرم مخالف ۱۰۰درصد بود و میگفت حداقل تا ۸ ۹ سال بچه نمیخوایم اما من تودلم میگفتم وسیله های خونه م که کمه(هرکی تاپیک قبلیمو خونده متوجه میشه)هر وقت لباسشویی و تلویزیون و ... خریدم و وسایلم تکمیل شد راضیش میکنم اقدام کنیم یه سال و نیم از ازدواجم گذشته بود و من تقریبا وسایلمو خریده بودم ک رو مخ شوهرم کار کردم😄اویل راضی نمیشد و میگفت مسئولیت سنگینیه و حالا زوده اما بالاخره راضیش کردم حالا ماجرا این بود که اون از من نقطه ضعف به دست اورده بود🙄هروقت باب میلش رفتار نمیکردم یا بحث الکی میکردیم الکی میگفت اگه ایندفعه ریختم توش😂😂منم مثل این عقب مونده ها انگار چ چیز مهمی رو میخواستم از دست بدم میگفتم باشه باشه هرکاری بخوای برات انجام میدم و اون با یک لبخند خبیث نظاره گر کاری بود ک دوست داشت من براش انجام بدم😆

نی نی سایتی گرامی

توجه توجه‼️

هرگونه فس فس در تایپ کردن و قرار دادن خاطره ممنوع است‼️😒

و مجازات آن گزارش میباشد‼️

علیک سلام  جواب سلام واجبه ها  میگم واجبه  سلام کن عه  زود باش  وگرنه سر پل صراط یقتو میگیرم      ماه مبارک رمضان نیز به اتمام رسید دوست عزیز  یقتو سفت بچسب  دین دین دین   به برکت ماه مبارک شوال ماه مبارک رمضان رو جبران میکنم به ازای هربار سلام نکردن دوباره یقه شما گرفته میشود  

خلاصه ما ۶ ماه توی اقدام بودیم و خبری نشد البته با برنامه ریزی و یک شب درمیون یا چه میدونم دقیقا روز تخمک گذاری و اینا نبود فقط سپرده بودیم به خدا بعد ۶ ماه گفتم علی بریم دکتر اگه مشکلی بود ک درمان میشه اگرم نه خیالمون راحت میشه منم کلی تو نت دنبال ی دکتر خوب و خوش اخلاق گشتم ک ایشا... باردار شدم از اون بعد تحت نظرشم باشم خلاصه رفتم دکتر و برام سونو رحم تخمدان نوشت روزی ک رفتیم سونو دادیم با همسرم رفتیم تو دکتر یهو یکاره گفت بله خانم پلی کیستیکی و تخمدان هات پراز کیست های ریز و متعدده انگار ی پارچ آب یخ ریخته بودن سرم اون موقع فکر میکردم دیگ باید با مامان شدن خداحافظی کنم دیگ بدبخت شدم و فلان😄🤦‍♀️با ی حال خراب اومدیم و فرداش رفتیم پیش دکترم به مدت ۴ماه برام قرص نوشت و گفت بعدش سونو بده و دوباره بیا اگرم در حین خوردن قرصا باردار شدی مشکلی برات پیش نمیاد خلاصه اومدیم خونه علی تا دوروز منو دلداری میداد ک چیزی نیست و با مصرف قرصا خوب میشی باهم قرار گذاشتیم ک به هیچکس نگیم اخه مامانش در جریان بود ک میخوایم بچه دار شیم در جریان سونوهم بود اما علی گفت ب مادرم بگو نتیجه سونو عالی بوده و هیچ مشکلی نیست چیزی ک با قرص حل میشه نندازیم دهن مردم با حرفاشون اذیتت کنن منم همینکارو کردم

2104

کسی میخونه اصلا

خلاصه داروهامو مصرف میکردم و در حال اقدام بودم ماه سوم مصرف قرصا بود و من ده روز عقب انداخته بودم و کمردردهای پریودی داشتم همش امروز و فردا میکردم ک پریود میشم چون ماه های قبلم عقب انداخته بودم ولی بی بی چک مصرف کرده بودم دیگ اون ماه بیخیال شده بودم و کمردردم ک داشتم یجورایی مطمئن بودم میخوام پریود شدم دیگ حدودا ۱۰روزی گذشته بود ب علی گفتم دوتا بی بی چک بخر بیار با دوستش بیرون بود گفت باشه شب اومد شامو خوردیم گفت برو بزار گفتم الان کاذب میافته فردا صبح امتحان میکنم گفت برو دیگ دوتاست یکیشو بزار فردا

2051